Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Je to odvážlivec, nebo hazardér? Český otec rodiny posílá vzkaz islamistům a ukáže svou identitu!

Co je hlavní zbraní terorismu? Vyvolat strach, paniku a obavy. Donutit veřejnost myslet si, že pokud se hlásí k jednomu národu, náboženství nebo etniku, jsou takoví všichni.

Západní Evropa teď toho má trochu po krk, multi-kulti rozbušky třaskají a ještě neuplynul ani týden od masakru v redakci pařížského týdeníku Charlie Hebdo. Za ním stáli právě atentátníci hlásící se k teroristické organizaci Islámský stát, který na sebe upozornil před pařížskými útoky třeba popravami novinářů v Sýrii.

Jedním z těchto lidí je i člověk říkající si Jihadi John, to on podřezal v přímém přenosu amerického novináře Jamese Foleyho. Dostat je si přejí všichni.

Právě pro Jihadi Johna, ale i pro ostatní islamisty má vzkaz i Jiří z Mladé Boleslavi, který jej vyvěsil na kanál YouTube. Nazývá je zbabělci a prašivými psy a vzkazuje jim, že jim nikdo nebude ustupovat, že nemají na této planetě místo, a aby dodal sílu svému prohlášení, nakonec si sundá i kuklu a jeho hlas je slyšet bez zabarvení.

Otec od rodiny je pro jedny hrdina, ti druzí se obávají, že svým činem přitáhne pozornost na Česko, kterému se zatím jakékoliv útoky vyhýbají, a doufejme, že i navždy vyhnou.

Je to jen výkřik do tmy, nebo by se na nás mohla snést odplata? Odvážlivec, nebo hazardér? To necháme na vás!

Související články

Další články