Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Je to obrovský hazard, nebo zdravý životní styl? Matka v devátém měsíci vyvolala na internetu bouři svými fotkami z posilovny

Lea-Anne Ellison má jen asi tři týdny do porodu. Přesto si nakládá jak za
starých časů.
Zdroj: Profimedia.cz

Většina z nich jí nadává do sobců a apelují i na jiné rodičky, aby si z ní rozhodně nebraly příklad. Lea-Anne Ellison (36) ale bere všechny komentáře s nadhledem a tvrdí, že jen pečuje o svoje zdraví a pomáhá tím tak i dítěti.

Když vystavila na Facebook své fotky z losangeleské posilovny, kde si jen pár dní před porodem dává pořádně do těla, naštvalo to celou veřejnost. Lea-Anne, kterou v té době dělily jen asi tři týdny do porodu, musela čelit kritice i ze strany lékařů.

Hlavním argumentem bylo samozřejmě to, že matky nemají zvedat nic těžkého, protože to poškozuje placentu a samozřejmě nejčastěji to vyvolává potrat. Matka kulturistka ale oponuje tím, že už má doma dvě zdravé děti ve věku 8 a 12 a ani těm se během jejího těhotenství nic nestalo, když se věnovala své zálibě.

„Když lidem řeknu, že pořád posiluju, reagují úplně stejně, jako bych jim řekla, že denně piju a kouřím,“ stěžuje si Lea-Anne serveru MailOnline. „Ale já dělám jen to, co je dobré pro mě a pro miminko, nemám nadváhu a jsem v daleko lepší kondici než ty matky, které těhotenství prosedí nebo proleží.“

Rozhodně jí v něčem musíme dát za pravdu. A vy?

Související články

Další články