Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Je to malý zombie, nebo velký zázrak? Pět dnů pohřbený kocour se vyhrabal z hrobu

Kocour jménem Bart se stal na Floridě, odkud pochází, velkou místní celebritou. Ještě aby ne, když se frajer po pěti dnech vyhrabal z hrobu!

Barta srazilo auto a podle všeho to vypadalo, že je mrtvý. Majitel, který ho měl moc rád, se těžko smiřoval s tím, co se stalo, nakonec kocoura ale pohřbil. Jenže pět dní poté, co ho zakopal, přišel Bart domů.

to muselo být asi hodně děsivé.

Když se jeho majitel probral ze šoku, přivezl kocoura na veterinární kliniku agentury Humane Society v Tampa Bay, kde ho operovali. Protože si po všech zákrocích, které museli být provedeny, aby kocour přežil, nemůže majitel ani zdaleka dovolit zaplatit účet za veterinární péči, nabídla klinika, že se o kocoura postará alespoň do té doby, než bude schopen se sám krmit a pohybovat. Na oplátku se stane malý bojovník maskotem celé kliniky.

„Bart je zázračný kocour. Jeho osud mu sice přisoudil přezdívku Zombie Cat, ale ve skutečnosti není obživlou mrtvolou. Pouze přežil vážná zranění. Je to hrdina a za šest týdnů by mohl být zase doma,“ uvedl mluvčí agentury Humane Society v Tampa Bay, která kocourkovi poskytuje veterinární péči.

Kocourek sice přišellevé oko, ale napravili mu zlomenou čelist a další zranění, takže bude v pořádku.

Zajímalo by nás, kolik životů mu ještě zbývá.

Související články

Další články