Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Je to jinak a on s ní spal? Do redakce došel podivný mail o Dianě (19) a sexuálním obtěžování

Jak to bylo?
Zdroj: Facebook.com / archiv rodiny
+ Další 2 fotografie
Od začátku bylo jasné, že tohle bude hodně zamotaný příběh. Obtěžoval Martin S. svou studentku? Nebo si to dívka celé vymyslela, aby se řediteli střední školy pomstila? A nebo to bylo ještě jinak a máme tu podivný milostný mnohoúhelník? Do redakce eXtra.cz dorazil podivný mail.

Studentka Diana (19) obvinila ředitele školy Martina S., že na ni vyvíjel sexuální nátlak a chtěl ji dostat do postele. Když s ním odmítla sex, tak se jí pomstil a nechal ji vyrazit od maturity. To je verze, kterou deníku Blesk sdělila devatenáctile­tá dívka.

Martin S. to popírá. Prostřednictvím své manželky tvrdí, že je to nesmysl. Diana se prý neučila, jen sexuálně provokovala a pak rupla u maturity. Manželka dává za svého manžela ruku do ohně. To je příběh o idylickém manželství, které chce zničit jedna nevyzrálá holka.

No a pak je ještě jeden příběh. A ten je úplně nejsmutnější a nejtragičtější. O čem ten příběh je? V pondělí večer dorazil do redakce eXtra.cz závažný mail. Píše ho člověk, který rodinu Martina S. velmi dobře zná. Udává tam informace, které může vědět jen někdo, kdo do rodiny pronikl. V tomto mailu je několik závažných věcí. Hlavně to vrhá na případ zcela nové světlo.

V dopise se píše o tom, že manželství Martina S. není tak idylické, jak se na první pohled zdá. Naopak poslední půlrok ho prý provázejí výrazné trhliny. Do těchto trhlin se podle obsahu dopisu měla vklínit Diana. V dopise navíc stojí, že nemusela být sama.

Vzhledem k tomu, že mail obsahuje velmi citlivé části, které by mohly všem aktérům kauzy ublížit, nemůžeme obsah celého mailu zveřejnit. Jisté je, že až policie začne tento případ pořádně rozplétat, měla by obsah tohoto mailu znát. Pokud nějaké části tohoto mailu uveřejníme, učiníme tak citlivě s ohledem na účastníky zamotaného případu.

Související články

Další články