Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Je to holka, nebo kluk? 5 babských rad, které vám prozradí pohlaví vašeho miminka!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Téměř každá maminka chce hned od začátku těhotenství vědět, jestli pod srdcem nosí holčičku, nebo chlapečka. Pokud je na zjištění pohlaví u doktora ještě brzo, lze využít ověřené babské rady. Tady je 5 zaručených rad, jak zjistit, jestli se narodí Anička, nebo Pepík.

Když se žena dozví, že je v jiném stavu, její život se radikálně převrací a mění. Okamžitě se v mozku vytvoří prostor, který je věnován jen miminku. Nastávající maminka se začne těšit na změnu, začne vybírat kočárek, jméno, oblečení, hračky. S neutrálními nápady a barvami si ovšem vystačíme jen chvilku Pokud chcete znát pohlaví vašeho miminka, řiďte se následujícími ověřenými radami, které fungovaly už za našich babiček.

1. KRÁSA

Asi znáte vžité tvrzení, že holčičky berou své mamince krásu. Je to skutečně pravda. Pokud se váš vzhled v těhotenství mění a vy nepatříte zrovna k Miss, můžete si být jistá, že pod srdíčkem nosíte holčičku. Vaše krása se vám s porodem opět vrátí, a tak nebuďte smutné. V těhotenství vás můžou trápit nejrůznější ničitelé krásy. Můžete být zavodněná, a tak působíte jako obrovský nateklý balón, může se měnit kvalita vlasů, nehtů i pleti

2. POLOHA SPÁNKU

Američané přišli s tvrzením, že žena spící převážně na pravém boku čeká holčičku, naopak žena spící na levém boku přivede na svět chlapce Další super rada, podle které odhalíte pohlaví svého potomka. Můžete si měsíc v kuse dělat pravidelně poznámky o tom, jaká strana bývá více oblíbená ke spánku, a záhada je vyřešena.

3. TROCHA MAGIE

Pokud se v otázce pohlaví svého miminka obrátíte na magii, máme pro vás tento nápad. Nastávající mamince se ustřihne vlas a naváže se na něj snubní prsten. Pokud miminko nečekáte s manželem, ale teprve přítelem, můžete použít prsten věnovaný z lásky. Takto připravený prsten použijeme jako kyvadlo. Pokud se prsten nad bříškem těhotné pohybuje sem a tam, narodí se vám chlapec. Pokud prstýnek kreslí kroužky, budete mít dceru.

4. TVAR BŘICHA

Tvar břicha bývá známým způsobem, jak zjistit pohlaví dítěte. Pokud je vaše těhotenské bříško vystouplé do špičky, dá se očekávat, že se vám narodí chlapeček. Jestli je ovšem bříško kulaťoučké, budete mít holčičku. Tvar bříška lze ovšem zkoumat až ve vyšším stádiu těhotenství, protože na malém bříšku ještě nic nepoznáte

5. PRŮBĚH TĚHOTENSTVÍ

Říká se, že holky těžší to maj Pokud je tedy vaše těhotenství provázeno velkými nevolnostmi a komplikacemi, buďte si jistá, že nosíte v bříšku holčičku. Naopak jestli je celý průběh těhotenství poklidný a vy se cítíte ještě líp než před jiným stavem, s největší pravděpodobností přivedete na svět syna.

Tak co, jak to vypadá u vás? Nosíte pod srdcem dceru, nebo syna?

Související články

Další články