Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Je to ale divoška! Zpěvačka ze skupiny AquaBabes Sára Milfajtová se nebojí ničeho a za slávou jde i přes mrtvoly

Je to ale divoška! Zpěvačka ze skupiny AquaBabes Sára Milfajtová se nebojí ničeho a za slávou jde i přes mrtvoly
Zdroj: Facebook.com
Kdo by neznal skupinu AquaBabes. Každý den několikrát ji vidíte v reklamě na pramenitou vodu. Jednou ze členek je i Sára Milfajtová z Brna, o které jsme se dozvěděli pěkné věci. Tahle holka si jde prý za slávou jako slepice po flusu.

Z Brna přijela do Prahy udělat obrovskou díru do světa šoubyznysu, ale zatím se to Sáře Milfajtové (22) moc nedaří. Ano, je vidět v reklamě společně s ostatními holkami z AquaBabes, ale mezi nimi zapadá. Proto se prý snaží svůj kousek slávy urvat, kde se dá.

"Začala být strašně namyšlená a je tak posedlá slávou, až je to dost nepříjemné," prozradil nám zdroj z Brna, který Sáru zná a ví, jak se po přestěhování změnila

Snaží se prorazit i jako sólová zpěvačka, což je běh na dlouhou trať, ale ona se nevzdává Obráží různé večírky, podle známých umí pěkně zadivočit, zkouší své štěstí v muzikálech. Ale to její slavomanství ji předchází, tak většinou naráží.

Dokonce zkoušela i své štěstí v SuperStar či v Hlasu, ale ani tam se nedostala moc daleko. Možná kdyby ubrala trochu ze své urputnosti, tak by se lidem tak nezajídala.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy