Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Je s ním prý šťastná… Nový přítel heroinové Katky! Kdo to je?

+ Dalších 26 fotografií
Nejznámější narkomanka Česka a zároveň hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové (70) už neobývá kanál na pražské Invalidovně, ale žije svůj nový život kousek za Prahou. Katka Bradáčová (41) má nového přítele, kterému říká Ivo a věří, že v jejím životě nastane zlom - skoncuje se závislostí na droze...

Katka redakci eXtra.cz přislíbila rozhovor, během nějž se jí ale zmocnil drogový démon. „Potřebuju si dát,“ vysvětlila svůj stav, že její tělo po dávce touží. Droga začala účinkovat okamžitě. Katka si drogy píchá do třísel.

Během toho, kdy si připravovala svůj „životabudič“, promluvila o svém životě. „Mám nového přítele, říkám mu Ivo. Znám ho už z minulosti. Jsem ráda, že jsem s ním mimo Prahu. Je mi dobře,“ řekla Katka v rozhovoru. Mimo kameru se o Ivovi rozpovídala. „Je mi s ním lépe než s Jirkou. Třeba to, že jsem za Prahou, je pro mě skvělé. Do kanálu se už nikdy nevrátím. Ivo je na mě hodný,“ pokračovala.

Katka se definitivně rozešla s přítelem Jirkou teprve nedávno. Byli spolu téměř tři roky. „Myslím, že to beze mě zvládá v pohodě,“ mínila hrdinka z dokumentu Katka a pokračovala o své závislosti. „Věřím, že přestanu. Už jsem vydržela i čtyři dny. Už si dávám jen pervitin, a to je dobré. Myslím, že na detox nebudu muset,“ věřila si Katka, že nakonec najde cestu, jak ze své závislosti ven.

Rozhovor i chování Katky najdete na videu. Některé části videa jsme z mnoha důvodů nechali vystřihnout…

Související články

Další články