Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Je normální? Obézní Charlotte Štiková se VYSMÍVÁ DĚTEM s nadváhou!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 22 fotografií
trapas
GLOSA: Charlotte Štiková (21) se opět jednou předvedla! Sama již několik let tvrdí, že hubne a snaží se se svou extrémní nadváhou něco dělat, když ale dojde na lámání chleba, skončí to u výmluv a důvodů, proč to nešlo. Zřejmě si nevidí do pusy, jelikož se na sociálních sítích vysmívá dětem s nadváhou a prostým lidem. Připadá jí snad, že zrovna ona je někdo, kdo může soudit ostatní?

Tak to tu ještě nebylo! Tlustá se vysmívá tlustým? Charlotte Štiková se rozhodla, že začne také používat populární aplikaci TikTok, která je známá i pod názvem Musically. Používají ji hlavně náctiletí a natáčejí zde různá videa a improvizace pro zábavu.

Charlotte ale na svém účtu nechce přispívat jako jiní uživatelé, ona se tam baví na účet jiných. Na tom by možná nebylo nic špatného, ale následně videa dětí, která tam nalezla, zveřejňuje na svém Instagramu a posmívá se jim.

Sama ví, jaké to je, když ji lidé soudí na základě toho, jak vypadá a kolik váží, ale zřejmě jí nedošlo, že svým nerozvážným chováním může náctiletým ublížit. Vybírá si hlavně děti s nadváhou nebo jednodušší jedince. Zdá se, že si tak zvedá své už tak dost nízké sebevědomí.

Za tohle ji lidé drsně kritizují na diskuzních fórech a vyzývají mladou boubelku, aby si sáhla do svědomí a zamyslela se nad sebou. Svými posměšky může mladistvým hodně ublížit, ale to chytré holce, jakou obézní Charlottka je, zřejmě nedochází!

Související články

Další články