Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Je lepší velký, nebo malý penis? Tlustý, nebo tenký? Odpověď vás rozseká

velikost penisu
Zdroj: Facebook

Známé rčení praví, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Jak to ale je doopravdy? Velikost prý rozhodně není tím nejdůležitějším faktorem kvalitního sexuálního života. Ale je to tak doopravdy? Ve skutečnosti je to spíš tak, že jak velký, tak malý penis mají své výhody i nevýhody - a musíme se s nimi naučit žít.

Dlouhý penis umožňuje zkoušet různé bláznivé milostné polohy. Muž disponující opravdu dlouhým penisem bývá obvykle velmi sebejistý. Někdy možná až moc. A může dokonce sám sebe uspokojovat ústy, což některé ženy pobaví a většinu jiných znechutí.

Problém spočívá v tom, že pohlavní styk s takto obdařeným partnerem je leckdy značně bolestivou záležitostí. Na určité polohy (třeba zezadu) tedy raději rovnou zapomeňte. Jen málokdo stojí o to, aby během divokého sexu došlo k trvalému poškození jeho vnitřních orgánů (výjimku snad tvoří jedinci se silnými sklony k masochismu). A protože příroda ve své neskonalé moudrosti obdařila lidi mimo jiné i dávicím reflexem, určité komplikace mohou nastat také při orálním sexu - vůbec už nemluvě o tom análním.

V neposlední řadě dlouhý nerovná se automaticky tlustý. Dlouhý a tenký penis připomínající klasický vídeňský párek podle všeho také není žádnou výhrou...

Krátký penis má tu výhodu, že pohlavní styk ženu nebolí. Bohužel, v některých případech ani neuspokojí. Orální i anální sex si každopádně užijete naplno. Můžete rovněž prostřídat prakticky všechny standardní polohy. Horší je to například s milováním „na stojáka“ apod. Další nevýhodou je, že malý penis snáze vyklouzne ven (zpravidla v tu nejméně vhodnou chvíli).

Jakou velikost penisu preferujete vy? Napište nám svůj názor do diskuze!

Související články

Další články