Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Je jí skoro šedesát, má skvělé tělo, celá její rodina exhibuje v televizi a její exmanžel vypadá jako špatná vosková figurína. Poznáte, o koho se jedná?

Kdo se vyhřívá u bazénu?
Zdroj: archiv

Americká celebrita, jejíž celý rodinný klan vystupuje v reality show Keeping Up with the Kardashians, Kris Jenner (58), se na sociální síti pochlubila fotografií, kde v černých bikinách relaxuje u bazénu.

Málokdo by na první pohled poznal, že se jedná o ženu, která už za dva roky oslaví šedesátku. Matka slavné Kim Kardashian (33), jejíž každý krok sledují média téměř bez přestávky, a babička od tří vnoučat se může pochlubit skvělou postavou.

Na těle nemá přebytečný tuk, její obličej jakoby nestárnul a opálená pleť jí ubírají alespoň patnáct let. Kris stejně jako její dcera Kim ráda navštěvuje plastické chirurgy, kteří jí k mladšímu vzhledu dopomáhají. Její manžel Bruce Jenner, se kterým se loni Kris rozešla, je navíc skalpelem posedlý a jeho obličej už roky vypadá, jako by ho vyřadili z muzea voskových figurín.

Související články

Další články