Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jde o gaye nebo teroristy? Rusové se chystají na olympiádě fízlovat chytré telefony! Jak to udělají?

V Rusku neexistuje homosexualita, opozice a takové ty jinde normální věci a
zejména v průběhu olympiády je třeba hlídat, aby se na tom nic
nezměnilo.
Zdroj: profimedia.cz

V subtropické Soči se chystá zimní olympiáda, největší P.R. akce v dějinách světa a Rusové dělají všechno pro to, aby celá ta taškařice proběhla mediálně v pohodě.

Krom teroristů, kterých je v severokavkazském regionu opravdu hodně, trápí pořadatele ještě jedna věc – chytré telefony, kterými lze dnes zachytit prakticky vše a také to hned šířit. Nedej bože, aby svět viděl, jak někde za rohem mlátí milice nějakého toho gaye nebo politického aktivistu, a tak dostali mobilní operátoři v Rusku „seshora“ jasný pokyn – nijak se nebránit použít systému SORM, který právě tyto přístroje, jejich obsah a jeho šíření kontroluje, a také jinak spolupracovat s ruskými bezpečnostními orgány během olympiády, kde se tutově i tak něco semele, tak nač rozčílit prezidenta Putina dalšími nepříjemnostmi.

Dost na tom, že spatřil světlo světa superkontroverzní dokument The Sochi Project (mrkněte na thesochiprojec­t.com), ve kterém už toho bylo řečeno dost. Teď ještě aby chudáci tajní řešili, jak je možné, že unikla informace o tom, že hodlají během her fízlovat novinářům, marketingovým partnerům a vůbec všem v okruhu tisíc kilometrů od olympijského ohně vše, co je schopné nějak předávat světu informaci o tom, že Rusko je fakt hodně divná země, která má rozhodně co tajit.

Související články

Další články