Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jazýčky slavných: Podívejte se, jak líže a vyplazuje Černochová nebo Morávková!

Tereza Černochová
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Přestože titul o největšího vyplazovače by u nás stoprocentně získal zpěvák Sámer Issa (27), my jsme pro vás objevili momentky, kde se „otlemují“ další známé osobnosti.

Zpěvačka Tereza Černochová (29) je na snímku se svým bratrem Markem a jeho dětmi – synem Dominikem a dcerou Denisou. Přestože má na sobě síťované punčocháče a krátké šaty, je jí možná ze světelných reflektorů příliš horko. Jedním z důvodů může být i škleb na fotografy, jejichž pozornost zpěvačka příliš nemusí.

Když Dana Morávková (41) tančila ve StarDance, mnozí její kolegové ji nařkli z toho, že soutěž příliš prožívá a tancuje do úmoru, jen aby se dostala na vrchol. To se Daně sice nepodařilo, ale i my se můžeme přesvědčit, jak si soustředěně během tance pomáhala vyplazeným jazykem.

Nejen Dana, ale i další účastníci taneční soutěže ukázali, že jim při počítání kroků na parketě občas vylezl jazyk z úst. Slavný hokejista Martin Procházka (41) měl při jedné zvedačce svou taneční partnerku Terezu Bufkovou tak natěsno, že sotva dýchal.

Herec David Švehlík (40) se možná měl při této kreaci na svou partnerku Simonu Švrčkovou svůdně podívat, ale při soustředění, aby neudělal chybu, z toho vzešel pohled spíše směšný.

Majitel klubu, ve kterém modelka Romana Pavelková (28) položila své vysoké podpatky na sněhobílou sedačku, musel mít jistě radost a možná právě gesto Romany je vzkazem pro něj.

Související články

Další články