Jason Statham je konečně táta. Syn Jack se narodil v sobotu a Jason byl již dokonce spatřen při návštěvě nemocnice. Miminko sice pár ještě neukázal, ale hrdá maminka Rosie (30) se pochlubila dojemnou fotkou na svém Instagramu. Podle všeho Jackie při porodu vážil čtyři kila, což je docela slušná váha na to, jak je maminka Rosie drobná. Vše se ale podařilo, jak mělo a snad si budou moci svůj uzlíček štěstí brzy odvézt domů.

Pár zplodil prvního potomka po sedmiletém vztahu. Podle všeho jim to i přes věkový rozdíl oběma klape a dokonce jsou zasnoubeni, i když teď budou mít asi jiné starosti než svatbu. Přesto, že je Jason o celých devatenáct let starší než Rosie a padesátka klepe na dveře, vypadají opravdu šťastně a zamilovaně.

Aby také ne, oba patří mezi nejvíc sexy lidi planety. Modelka a herečka Rosie byla označena za nejvíc sexy ženu loni v létě časopisem GQ. Proslavila se nejen modelingem, hlavně pod značkou Victoria´s Secret," ale především pak rolemi v sérii Transformers":https://www.extra.cz/…-kostra-naji.

No a Jason je jednoduše Jason, nestárnoucí akčňák, díky němuž vlhnou ženy po celém světě, i když hraje třeba záporáka. Podle nás se k sobě tihle dva dost hodí a je úplně, ale úplně jedno, že jsou od sebe 19 let, co myslíte?