Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Jaroslav Dušek se stal poněkolikáté dědečkem: „Rodil“ doma v obýváku

Gratulujeme!
Jaroslav Dušek může poněkolikáté slavit. Stal se totiž opět dědečkem. Dušek je velmi oblíbený herec a můžete ho znát třeba z filmu Pelíšky. Komik se nechal slyšet, že dalšímu dítěti by se absolutně nebránil. Tak uvidíme, co mu osud přinese.

„Narodil se vnuk, před deseti dny. Dnes má svátek, protože on má druhé jméno Oliver, první jméno Kašpar,“ nechal se slyšet herec, který se stal poněkolikáté dědečkem. Tuto dojemnou zprávu oznámil v rozhovoru pro Radiožurnál.

„Kašpar Oliver se narodil doma, dcera rodila pěkně v obýváku u nás v Černošicích,“ informoval o radostné události server Blesk.cz a herec neskrýval nadšení. Jaroslav Dušek se tak řadí mezi další české celebrity, které mají doma miminko s velmi netradičním jménem.

Jaroslav Dušek je ostřílený dědeček, a tak si i tentokrát určitě poradí. „Dcera má první dítě. Syn má čtyři děti, tři s jednou partnerkou a jedno s další partnerkou,“ pochlubil se.

Mohlo by vás zajímat

Další články