Když hokejista Jaromír Jágr (44) nafotil kampaň pro klenotnickou firmu, tak nikdo netušil, jaký ohlas to vyvolá. Jenže teď vyrukovali ještě s něčím fakt dost žhavým – Jarda se jim svléknul a ukázal, co může vidět jen jeho přítelkyně Veronika Kopřivová (25).

Sportovec se samozřejmě neobnažil jen tak, ale odhodil svršek, aby zapózoval pro Klenoty Aurum a jejich kalendář 2017, který můžete mít doma i vy. A slintat nad hokejovým bohem klidně celé hodiny.

„Byla by škoda se o fotografie našeho národního klenotu Jaromíra Jágra nepodělit s našimi zákazníky, a proto jsme se rozhodli připravit pro rok 2017 kalendář,“ říká Rony Lori, majitel značky klenotů.

Kalendář obsahuje celkem 12 sexy fotografií naší hokejové legendy. 8 fotografií, které již zákazníci znají z obchodů a 4 nové, které pro ně budou překvapením. Na své si přijdou zejména fanynky, které Jaromíra na nich uvidí tak, jak ho ještě neviděly, v odhalených černobílých fotografiích. Na fotografiích je Jágr přitažlivě zarostlý, s profesionálním módním stylingem. Není divu, že zmíněné fotografie využilo již několik módních časopisů, časopis Esquire dokonce i na titulní stranu.

A jak je na tom Jaromír Jágr v civilu, kupuje si oblečení a šperky sám, nebo si nechá poradit od nějakého poradce? „Věci si vybírám sám, i když bych na to asi měl mít poradce. Ale nějak to zvládám bez něj, protože to pro mě není zas tak složité. Nejdůležitější je, abych se líbil partnerce. A co se líbí jí, to bych měl nosit,“ říká Jágr.