Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jarda Jágr má konečně holku! Jeho srdce si získala tahle kočka. Kdo to je?

Jaromír Jágr má Veroniku rád!
+ Dalších 8 fotografií
Tak už je to venku! Jarda Jágr (43) se znovu zamiloval. Jeho novou láskou je mladá finalistka Miss 2012 Veronika Kopřivová (24). Hrdličky si spolu užívají na slunečné Floridě. A teď už víme, proč Jarda poslední dobou tak válí.

Po boku Jaromíra Jágra (43) se poslední tři roky neobjevila žádná přítelkyně. O některých ženách se spekulovalo, ale nic nebylo potvrzené a oficiální. Teď se ale zdá, že se Jágr opravdu zamiloval. Krásná blondýnka s ním žije v Americe a povzbuzuje ho k jeho excelentním výkonům. S informací přišel portál Blesk.cz

Jágr je totiž teď na ledě opravdovou jedničkou. Ve svém věku válí po boku kluků, kteří jsou sotva dospělí. A na každém zápase ho povzbuzuje jeho křehká přítelkyně. Kamarádí se s partnerkami spoluhráčů a občas jde i s Jardou bruslit na led Panthers.

Užívají si spolu svoje zamilované chvilky, a když není Jarda na ledě, opalují se spolu na pláži, koupou v moři a užívají si navzájem jeden druhého. Je vidět, že mu Veronika vlila novou krev do žil. A Jágrovi to opravdu prospívá.

A co víc! Veronika je i výborná kuchařka. Umí se ohánět u plotny a ráda vaří. I když byste to do její postavy ani trochu neřekli. Tak Jarda může být rád, že mu připravuje dobroty, když se vrátí zničený domů. „Baví mě vařit,“ řekla na finále Miss 2012. Svoje kuchařské výtvory dává i na sociální síť.

Na Vánoce třeba upekla několik druhů cukroví a také Jardovy oblíbené rohlíčky. Ten se musel olizovat až za ušima. Zatím se ale ani jeden k jejich vztahu nevyjadřují. Tak počkáme, kdy je spolu někde uvidíme a hlavně jak dlouho jim jejich láska vydrží.

Mohlo by vás zajímat

Další články