Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Jana Nagyová zhubla deset kilo po měsíci ve vazbě, už nevypadá jako tank

Jana Nagyová dříve připomínala tank, teď už je z ní jen menší
obrněný transportér.

Bývalá sekretářka a současná milenka Petra Nečase, která se během pár let vypracovala na pozici vrchní loutkovodičky české tajné služby, stanula dnes u soudu. Nikoho včetně jejího právníka vlastně moc nezajímalo, co Jana Nagyová říká a za co ji soudí, protože všem oči přecházely z její nové postavy, kterou se jí podařilo získat za poslední měsíc strávený ve vazbě.

Podle svého advokáta zhubla Nagyová deset kilo a v kuloárech jsme zaslechli zvěsti o tom, že Eliška Bučková opět omezila denní dávku jídla na půl špagety, aby ji Nagyová na šampionátu vychrtlin v Somálsku neohrozila.

Vlivem stresu, psychického vypětí, stesku po premiérovi a také vězeňské stravy kvalitativně připomínající obsah odpadkového koše Jiřího Babici tak Nagyová pomalu, ale jistě získává postavu snů. Petr Nečas se nyní už nemusí tolik bát, že ho sekretářka v posteli zalehne, a možná se konečně přestane nonstop tvářit, jakoby mu někdo přejel psa.

Shrňme si tedy celý příběh prostou radou ve stylu Haliny Pawlowské: Když chcete shodit přebytečné tukové vnady, nechte sledovat manželku předsedy vlády.

Mohlo by vás zajímat

Další články