Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Jana Nagyová zhubla deset kilo po měsíci ve vazbě, už nevypadá jako tank

Jana Nagyová dříve připomínala tank, teď už je z ní jen menší
obrněný transportér.

Bývalá sekretářka a současná milenka Petra Nečase, která se během pár let vypracovala na pozici vrchní loutkovodičky české tajné služby, stanula dnes u soudu. Nikoho včetně jejího právníka vlastně moc nezajímalo, co Jana Nagyová říká a za co ji soudí, protože všem oči přecházely z její nové postavy, kterou se jí podařilo získat za poslední měsíc strávený ve vazbě.

Podle svého advokáta zhubla Nagyová deset kilo a v kuloárech jsme zaslechli zvěsti o tom, že Eliška Bučková opět omezila denní dávku jídla na půl špagety, aby ji Nagyová na šampionátu vychrtlin v Somálsku neohrozila.

Vlivem stresu, psychického vypětí, stesku po premiérovi a také vězeňské stravy kvalitativně připomínající obsah odpadkového koše Jiřího Babici tak Nagyová pomalu, ale jistě získává postavu snů. Petr Nečas se nyní už nemusí tolik bát, že ho sekretářka v posteli zalehne, a možná se konečně přestane nonstop tvářit, jakoby mu někdo přejel psa.

Shrňme si tedy celý příběh prostou radou ve stylu Haliny Pawlowské: Když chcete shodit přebytečné tukové vnady, nechte sledovat manželku předsedy vlády.

Mohlo by vás zajímat

Další články