Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jan Tříska měl o víkendu natáčet nový film, místo toho skočil do Vltavy: Jaké to bude mít následky?

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
V sobotu odpoledne zavolali pražským záchranářům zoufalí zachránci, kteří z loďky proplouvající u Karlova mostu skočili do vody za topícím se mužem. Oním mužem byl herec Jan Tříska, který měl o víkendu začít natáčení nového filmu s názvem Na střeše.

Jan Tříska leží momentálně v pražské Vojenské nemocnici na ARO. V sobotu v odpoledních hodinách skočil z Karlova mostu. Vyšetřování nezjistilo, že by se jednalo o cizí zavinění.

Vytáhli jej dva odvážlivci, kteří skočili do ledové vody a poté zavolali na záchranku a až do příjezdu doktora postupovali podle instrukcí na telefonu. Poté byl herec odvezen do nemocnice a uveden do umělého spánku.

Den poté, v neděli, měl už Jan Tříska být přítomen na natáčení nového filmu Na střeše, který režíruje Jiří Mádl. Jeho hereckou kolegyní měla být Petra Navrátilová. Nakonec se ale natáčení odkládá.

„Z důvodu vážného zranění pana Jana Třísky jsme prozatím odložili natáčení filmu Na střeše. O situaci nemáme podrobnější informace a nebudeme se k ní vyjadřovat. Nový začátek natáčení řešíme a oznámíme ho prostřednictvím našeho PR servisu,“ oznámila mluvčí filmu Uljana Donátová.

Související články

Další články