Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jan Přeučil se pochlubil roztomilou vnučkou: Krásná je po mamince a talentovaná po celé rodině

Jan Přeučil s rodinou.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 6 fotografií
rodina

Herec Jan Přeučil pokřtil novou knihu a pochlubil se svou šťastnou rodinkou. Na společenskou akci, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, známého herce a dabéra doprovodila nejen manželka Eva Hrušková, ale i její syn herec Zdeněk Rohlíček s manželkou Libuškou a krásnou dcerkou Elinkou. 

Herecká familie

Známý herec Jan Přeučil pokřtil v jedné z pražských kaváren knihu s názvem Nebát se mluvit, jejímž spoluautorem je televizní moderátor Karel Voříšek. Na slavnostní události kromě kmotrů publikace a dalších známých osobností nechyběla ani hercova nejbližší rodina.

Jako tradičně ho přišla podpořit milovaná manželka herečka Eva Hrušková, která Jana Přeučila doprovází na většinu akcí. Jak si redakce eXtra.cz všimla, řady známého hereckého páru se rozrostly hned o několik příbuzných. Na křest Přeučilovy knihy se přišel podívat i jeho vyženěný syn Zdeněk Rohlíček se svou manželkou Libuškou a dcerou Elinkou.

Manželství se synem Evy Hruškové, která se koncem 60. let minulého století proslavila pohádkovou rolí Popelky, je pro bývalou tanečnici již třetí v řadě. Jejím prvním mužem byl zpěvák kapely Kabát Pepa Vojtek a následně se provdala za dalšího zpěváka - muzikálového Draculu Daniela Hůlku.

Talent po rodičích i prarodičích

Své štěstí ale nakonec našla až po boku herce Zdeňka Rohlíčka, se kterým společně přivedli na svět dceru Elinku. Jediný, kdo herecký rodinný klan tentokrát nedoprovodil, byl Libušin syn z prvního manželství Matyáš. Před nedávnem se tanečnice svěřila, že je malá Elinka velmi talentovaná a možná půjde ve šlépějích svých slavných rodičů a prarodičů.

„Pohybově je po mně, chodí na balet a herectví ji také baví. Co se týče divadla, které má manžel společné s maminkou Evou Hruškovou, tam už by mohla také hrát. Doma si hraje s loutkovým divadlem. Myslím, že je to od každého trochu,“ uvedla před časem pro Super.cz.

Související články

Další články