Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Jako vejce vejci! Noid našel druhou Gábinu! Nová milenka vypadá jako klon manželky!

+ Dalších 41 fotografií
Dlouho nesmutnil! Václav Noid Bárta (36) po rozchodu s manželkou Gábinou (28) už má zase důvod k úsměvu. Sbalil totiž svou sousedku Andreu Jiskrovou, která jako by jeho manželce Gábině z oka vypadla. Pokud srovnáte obě ženy, je jasné, čím sexy houslistka hudebníkovi popletla hlavu.

Jak Gábina, tak Andrea jsou velmi pohledné brunetky. A možná to je důvod, proč Noid neváhal skončit v cizím pelíšku. A to i přesto, že Andrea je zadaná. Jenže není se čemu divit, v očích Noida je houslistka podobným typem jako jeho manželka, s níž má dceru.

Ať jde o postavu, úsměv, barvu vlasů – děvčata vypadají jako sestry. A nejspíš jakýsi vzorec v lásce je tím, co Noidovi zatemnilo mozek, že z houslistky strhal oblečení a pořádně jí provětral kožíšek.

Posuďte obě dámy ve fotogalerii a nejspíš pochopíte, že záplatou na bolavé srdce Noida musí být jednoznačně žena, která je Gábině extrémně podobná.

Mohlo by vás zajímat

Další články