Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jaké zázraky se skrývají v pochvě? Víme, proč je tak důležitý orální sex!

Jen jednou si lízneme a hned zase jdeme.

Když jsem napsala článek o tom, že polykání spermatu během orálního sexu je pro ženy záruka spokojenějšího života, protože obsahuje přírodní antidepresiva, nejenže čtenost článku dosahovala galaktických čísel, ale strhla se pod ním doslova pohlavní bitva. Ženy mi nadávaly, že jsem šovinistické hnusné prase, muži souhlasili se stejně chlapáckým „autorem“ a zbytek se pohoršoval nad tím, že se jedná o americký výzkum, což v překladu znamená, že si autor vše vymyslel.

Nějak mi uniká smysl toho, abych si vymýšlela článek o tom, že sperma je přírodní antidepresivum, ale rejpalům budiž ke klidu, že studie o antidepresivech byla uveřejněna (a rozvlekle nadále pokračuje) v žurnálu Archives of sexual behavior a na její fragmenty se můžete podívat zde. Stačí jen zadat do vyhledávače semen antidepressant a uvidíte sami.

A teď tu mám radostnou zprávu pro ty, koho baví americké studie a jejich vědci. Protože všechny důležité věci kromě léku na rakovinu už byly vynalezeny, učenci se kopou do zadku a peníze z univerzitních fondů cpou do kravin. A díky tomu tak víme, že nejen sperma vás udělá šťastnějšími. V případě, že nebudete svému chlapci dělat orál se vším všudy, jste sice rizikovou adeptkou na to, abyste si brzy hodila provaz, ale pozor! Muži jsou na tom daleko hůř!

V San Diegu přišli na to, že tekutiny v pochvě ženy mají stejné složení jako med, jen mu chybí glukóza. Co to znamená? Že pokud se vám ten váš odmítá zabořit do klína, bude víc trpět na nemoci a sníženou imunitu. Tzv. poševní med se od toho včelího v ničem neliší, má úplně stejné složení, jen nechutná tak sladce. Žena ho produkuje tím víc, čím je sexuálně aktivnější, a orální sex je nejschůdnější cesta k tomu, jak poševní med do sebe dostat a tím třeba předejít tradičním chřipkovým nákazám.

„Poševní výpotky a tekutiny produkují žlázy, které se nacházejí v oblasti stydkých pysků. Všechny jejich složky jsou spojeny složkou, o které se do teď vědělo, že ji tvoří 70 % vody a 30 procent hlenu, ale nikdo ji nijak více nezkoumal. My jsme však nyní poměrně složitými analýzami zjistili, že má složení přírodního medu.“ To jsou slova Silvia Dualibiho ze sandiegské univerzity. Tak co, budete mu věřit, i když je to americký vědec? Jiná možnost vám nezbývá, takže vzhůru do toho a půl imunity je hotovo.

Související články

Další články