Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Jaké to je, když vás živí Instagram? Neuvěříte, kolik si tenhle pár vydělá za jednu fotku!

Také jste přemýšleli, jaké to je, když vás živí sociální sítě?
Zdroj: instagram
+ Dalších 17 fotografií
V dnešní době je možné opravdu všechno. Sociální sítě se staly nejen hravým komunikačním nástrojem, ale především nástrojem marketingu. Reklamovat na Facebooku nebo Instagramu můžete prakticky cokoliv, včetně sama sebe. Stejně to má tenhle mladý pár Jack Morris a Lauren Bullen. Živí se tím, že cestují po světě a postují své fotky na Instgram. Za jeden post si ovšem nevezmou méně než 3000 dolarů! Pokud chcete vědět, jak to dělají, tady je návod!

Lauren pracovala jako asistentka ve stomatologické ordinaci a cestování byla její záliba. Ráda se při něm také fotila a nabírala sledující jedna báseň, když dosáhla 16000 sledujících, začaly ji oslovovat cestovky, aby pro ně fotila fotky na určitých místech. Práce přibývalo, a tak se rozhodla, že se cestování bude věnovat naplno. Odjela na Fiji a věnovala se tomu, co ji baví. Právě tam také potkala Jacka.

Toho pro změnu nebavila jeho práce čističe koberců, a tak si sbalil saky paky a odcestoval do Asie s batohem na zádech. Nejprve navštívil Thajsko, mezitím se mu rozjela slušná kariéra správce několika instagramových profilů, které sloužily k reklamě. Tím, že sdílel mraky fotek určitých témat, si vydělal neskutečný balík. Všechen svůj čas ovšem trávil na telefonu nebo počítači a to se mu začalo příčit. Když na Fiji potkal Lauren, dali to hned dohromady. Spojoval je nejen společný koníček.

Když tihle dva spojili své síly, jejich Instagramy téměř explodovaly v základech. Nyní mají dohromady téměř tři miliony sledujících a firmy se mohou přetrhnout s nabídkami na práci. Jejich minimální požadavek za jeden post (jednu fotku) je 3000 dolarů. Záleží ovšem na práci, která se jim nabízí. „Za jednu kampaň jsem dostal 35 000 dolarů.“ Pokud vám to přijde jako šílená suma za jednu fotku, nemylte se, tihle dva jsou ještě z levného kraje. Celebrity si například za jeden post účtují až 300 000 dolarů!

Vydělat se tím tedy dá docela slušně. „Vlastně jsme to ani neplánovali. Jen děláme, co nás baví, a ono to funguje.“ Na svých snímcích si dávají opravdu záležet a musíme uznat, že skutečně stojí za zhlédnutí. Přesvědčte se sami v naší galerii.

Související články

Další články