Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Jaké obrazy se vám nejvíce líbí? Budete žasnout, proč tomu tak je a co ještě se dozvíte!

Zdroj: Profimedia.cz

Je známo, že umění má kladný vliv na psychiku Možná jste však netušili, že stres lze zmírnit i prostřednictvím obrazů, které jste si doma pověsili. Člověk je prý instinktivně přitahován k obrazům, díky nimž se cítí šťastný a uvolněný.

Podle newyorské designérky a znalkyně umění Laurel Marx bychom si do bytu měli dát pouze takový obraz, který s námi bude pozitivně souznít. Zvolte si z následujících možností, co máte nejraději, zjistíte tak, jak získat vnitřní klid

Abstraktní umění

Milovníci abstraktního umění mají uměleckou duši a přirozený smysl pro analytické uvažování. Rádi přicházejí na kloub tomu, jak věci působí, ať už se to týká umění někoho jiného, nebo přímo jejich vlastního kreativního díla Tvůrčí činnosti jim poskytují rozptýlení a odpoutání se od napětí a každodenního stresu.

Černobílá fotografie

Lidé, kteří si zamilovali černobílé fotografie, jsou kultivovaní, smyslní a více naladění na fyzické záležitosti, jako jsou dotyky a vůně. Vědí, že před trápením souvisejícím se stresem nikam neutečou, ale snaží se s tím něco udělat. Úzkosti vás zbaví hýčkání, dopřejte si aromaterapeutickou masáž či se naložte do vany.

Filmový plakát

Zbožňovatelé filmových plakátů uvolňují napětí tím, že se jdou bavit do společnosti. Pohnutkou k obdivu filmového umění je mnohdy i to, že se ztotožňují s charaktery na plátně a přenášejí si jejich energii do svého života. Patříte-li mezi ně, máme pro vás dobrou zprávu – budete šťastnější a přidá vám to pár let života

Krajinka

Lidé, jimž se líbí přírodní scenérie, mají schopnost udržovat svůj život v rovnováze. Jsou to realisté, které jen tak něco nevyvede z míry. Tyto obrazy působí jako připomínka toho, že ať jste jakkoliv stresovaní, tak víte, že život obnáší mnohem víc než jen momentální problémy Za relaxací vyrazte nejlépe do přírody.

Slavné umělecké dílo

Jedinci upřednostňující mistrovské kousky jsou intelektuálně zaměření. Každodenního stresu se dokážou zbavit tak, že si prohlížejí známé umělecké dílo, čtou si knížku nebo poslouchají muziku. Když už mají všeho nad hlavu, jednoduše přestanou svět vnímat, uzavřou se do sebe – a tam naleznou harmonii a klid.

Jaký antistresový obraz je pro vás vhodný, už víte, čeká-li vás pohodový den, se pak dočtete v osobním a erotickém horoskopu zde

Související články

Další články