Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jaké chutě vás ovládají? Milujete kyselé, sladké nebo slané? Dost to o vás prozradí!

Na co máte často chuť vy?
Zdroj: archiv
Pravděpodobně vás jako každého čas od času přepadnou zvláštní chutě. Někdo má chuť na sladké, jiný na slané a milovat můžete také kyselé. Napadlo by vás ale někdy, že podle toho, jaké chuťové pohárky máte, se dá určit vaše povaha? Možná se o sobě teď dozvíte pár zajímavých věcí.

Dnes už se dá číst povaha člověka snad ze všeho. Tentokrát se podíváme na naše chutě. Jste klasičtí sladkožrouti, nebo dáváte přednost slaným pochoutkám? Pojďme tedy společně nahlédnout do vašeho nitra.

Sladké

Jste milovníci všeho, co má sladkou chuť? Pak jste pravděpodobně člověk bez duševní i tělesné energie. Vy i vaše psychika nejste úplně v rovnováze a pravděpodobně podléháte depresím i stresům.

Slané

Dorty i bonbony vás nechávají v klidu, zato brambůrky nebo tyčinky na vás volají ze špajzu. Pokud vás tedy ovládá tato chuť na slané, máte s největší pravděpodobností slabé ledviny i močové cesty. Díky soli dostáváte sůl pomocí hlenů a plísní z těla ven.

Kyselé

Chuť na kyselé povzbuzuje trávicí procesy a činnost jater. Ve větším množství však může působit negativně na žaludek. Častá chuť na kyselé může tedy spustit poruchy slinivky břišní. O vás jako o osobě vaše touha po kyselém prozrazuje sexuální energii, která z vás jen stříká.

Ostré

Patrně máte problémy s játry a žlučníkem. Ostrá chuť právě tyto funkce spouští. Jste flegmatičtí a introvertní, takže si své sebevědomí vylaďujete pomocí ostrého jídla. Dejte si ovšem pozor, nic se nemá přehánět.

Související články

Další články