Dnes už se dá číst povaha člověka snad ze všeho. Tentokrát se podíváme na naše chutě. Jste klasičtí sladkožrouti, nebo dáváte přednost slaným pochoutkám? Pojďme tedy společně nahlédnout do vašeho nitra.

Sladké

Jste milovníci všeho, co má sladkou chuť? Pak jste pravděpodobně člověk bez duševní i tělesné energie. Vy i vaše psychika nejste úplně v rovnováze a pravděpodobně podléháte depresím i stresům.

Slané

Dorty i bonbony vás nechávají v klidu, zato brambůrky nebo tyčinky na vás volají ze špajzu. Pokud vás tedy ovládá tato chuť na slané, máte s největší pravděpodobností slabé ledviny i močové cesty. Díky soli dostáváte sůl pomocí hlenů a plísní z těla ven.

Kyselé

Chuť na kyselé povzbuzuje trávicí procesy a činnost jater. Ve větším množství však může působit negativně na žaludek. Častá chuť na kyselé může tedy spustit poruchy slinivky břišní. O vás jako o osobě vaše touha po kyselém prozrazuje sexuální energii, která z vás jen stříká.

Ostré

Patrně máte problémy s játry a žlučníkem. Ostrá chuť právě tyto funkce spouští. Jste flegmatičtí a introvertní, takže si své sebevědomí vylaďujete pomocí ostrého jídla. Dejte si ovšem pozor, nic se nemá přehánět.