Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Jaká byla kdy nejprotivnější zahraniční celebrita ve Varech? Vlhký idol vašich maminek

Tři velcí herci Hollywoodu, jen jeden se ale choval jako idiot.
+ Další 4 fotografie

Přijet do Varů na festival, to není jen chodit na filmy a večer se zbořit v alko stanech, to je hlavně možnost a šance mít na fotkách památku na celý život. Za tu dobu konání festivalu se snad nemohlo stát, že by Bartoška ještě nikdy nepozval ničího oblíbence.

Vybrat si už prostě museli všichni. Ať zbožňujete jen áčkové velké hvězdy typu právě Mela Gibsona (58), nebo máte rádi „ty tiché tam vzadu“ ve stylu Matta Dillona nebo Michaela Pitta, či nejste uctívač celebrit, ale uctívač politiků a je pro vás prioritou mít selfíčko s Mirkou, nikdy neostrouháte.

Stačí se jen projít po kolonádě a mít oči na stopkách či si chvíli počkat u východů z Thermalu a máte je. Většina z nich je vstřícná, málokdo je doslova oslňující a další část se tváří, že je doslova obtěžujete. V tomto případě kolikrát platí, že čím méně známá celebrita, tím větší sebevědomí. Hlavně u těch českých.

U těch zahraničních zatím převládá skromnost a dobrý pocit. Každá z nich se minimálně slušně zdravila s lidmi, někteří tu spustili doslova euforii. John Travolta se minulý rok vrhnul do davu a jeho srdečnost asi těžko někdo překoná. Danny DeVito (69) sice na koberci moc nebyl vidět, ale o to přátelštěji se ke všem lidem choval. Sharon Stone se zrovna s fanoušky nemazlila, ale aspoň se trpělivě a slušně nechala obdivovat.

Mel Gibson sice pořád někam spěchal a moc nereagoval, ale aspoň spěchal s úsměvem. Matt Dillon (50) se tvářil, že tu vlastně není, ale když jste jej potkali na kolonádě, velmi ochotně se fotil s fanoušky, a dokonce se ptal, zda jsou fotky v pořádku! Dámy Susan Sarandon (67) a Helen Mirren (68) se chovaly opravdu jako dámy, John Malkovich se vrátil do Čech i přesto, že ho okradli, Andy García (58) a Antonio Banderas (53) se zase nebáli lidí a hlavně žen. Prostě Hollywood v celé své kráse.

Ročník 2005 byl jedním z nejsilnějších, co se hvězd týče, jména jako Robert Redford (77) a Sharon Stone (56) se celkově těžko překonávají. Ale právě vaše maminky a babičky na tuhle návštěvu mít zrovna dobré vzpomínky nebudou. Jestli bychom měli vybrat k blížícímu se padesátému výročí filmového festivalu nejprotivnější hvězdu, byl to právě Redford.

Do Varů přijel starý mrzutý dědek, otrávený zrzoun v kšiltovce, jehož ochranka dokonce srážela lidi. Tehdy ještě u zadního východu Thermalu nebylo hrazení a Redford tak musel ujít deset metrů mezi lidmi, což byl pro dědka neuvěřitelný problém. Nikdo mu nic nedělal, lidé na něj jen mávali, tehdy iPhony ani nebyly, přesto jedna z jeho goril porazila postarší ženu s památníčkem. Chodil s hlavou sklopenou, nesmál se, nereagoval ani nezvedl pohled. Ten už se vracet nikdy nemusí.

Mohlo by vás zajímat

Další články