Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak zlobivé holčičce naplácat na holou? HLAVNĚ ZAPOMEŇTE NA TRAPNÝCH 50 ODSTÍNŮ TEMNOTY

Tohle má být výprask? Jako vážně?
Zdroj: youtube.com
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o pořádný výprask!

Někdy jsem opravdu hodně zlobivá holčička, která zbytečně utrácí, je nespolehlivá, provokuje a odmlouvá. Proč to dělám? Protože moc dobře vím, že právě tohle muže na ženách vzrušuje. Nechtějí uťáplou buchtu bez jiskry. Obdivují samičky plné energie, a když je všeho už moc, přijde na řadu výprask. Hezky na holou!

Problém je v tom, že málokterý partner mi umí prdku zmalovat. Zvládat naplácat kvalitně a tak, aby se stopy jen tak nevytratily, není jednoduché. Chce to přitlačit, správně mířit a sledovat reakce ženy. Zkrátka když má být výprask sexy, chce to trénink. Pokud si říkáte, že vám praxe nechybí, protože doma řežete děti za nesplněné domácí úkoly, musím vás zklamat. Tohle nejde srovnávat.

Nesnažte si pleskance přes holý zadek ulehčit nějakou erotickou pomůckou. Vlastně žádnou pomůckou, kuchyňská vařečka je taktéž zapovězena. To není žádné umění! Dokonce i sadistický miliardář a vášnivý sběratel BDSM pomůcek Christian Grey dává přednost vlastní ruce před bičíky a důtkami.

Jak nejlépe začít? V prvním kroku si žena musí sundat kalhoty. Jedinou výjimkou je latex, ten si na sobě může nechat. Vše ostatní musí pryč. Následně vyšpulí zadeček a drží jak helvétská víra. Nesmí sebou cukat, nesmí uhýbat. Každá rána přináší nejen bolest a rudnoucí pokožku, ale také dávku vzrušení a uvolnění. Kalhotky jsou u této praktiky nepovinné, záleží pouze na vás. Doporučuji vyhnout se různým masážním olejíčkům a krémům. Ruka musí na zadek přistát s maximální přilnavostí.

Počet ran ani samotný průběh nejsou omezeny. Já každopádně pouze doporučuji, aby měla pleskací aktivita alespoň nějaký scénář. Nejvíce si užívám vzrůstající intenzitu, kdy od hlazení přecházíme k plesknutím tak hlasitým, až sousedům zaléhají uši. Baví mě užívat si to a vy byste na tom měli být stejně. Jsem 100% přesvědčená o tom, že se výprask bude líbit každé ženě. Důležité je pouze odhodit zábrany a nestydět se za to, že čas od času bude znít křik.

Mnoho erotických a postelových hrátek je spojeno se složitými přípravami. Složitou domluvou v páru. Hledáním kompromisů. U plácání na holou nic nepotřebujete. Pochopitelně méně udržovaným maminám doporučuji se tam dole pořádně vyholit, protože žádný chlap nechce týrat chlupatou řiť, ale jinak doopravdy nic dalšího nepotřebujete.

Čeká vás dokonalé odreagování a už jen samotná hra před akcí je často dost vzrušující. Pro ženy je zábavná díky tomu, že mohou provokovat. Muži se zase dostávají do dominantního postavení a mají možnost se vybít. Po všech stránkách. Tak kdo dnes u vás doma zlobil? Nikdo přeci neříká, že přes zadek nemůže jednou dostat neposedný hošánek!

Související články

Další články