Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak zemřely Monika a Klára Kramné? Advokátka její rodiny tvrdí, že zná způsob úmrtí!

Klára Slámová se nyní stala zmocněncem rodiny mrtvé Moniky a snaží se
Kramnému dokázat úmyslnou vraždu.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 5 fotografií

Je tohle snad už konečná verze úmrtí Moniky Kramné? Právní zmocněnkyně rodiny zemřelé Moniky Kramné (†36) prozradila serveru Blesk.cz dosti zásadní informace z vyšetřovacího spisu, podle kterých má být Petru Kramnému (36) dokázána jasná vražda.

Kramný je stále ve vazbě, kde čeká na obžalobu, zatímco venku se proti němu shromažďují důkazy, mezi něž by mělo patřit i prokázání způsobu úmrtí. Kramného advokátka Jana Rejžková obhajuje svého klienta s tím, že obě ženy zemřely přirozenou smrtí na dehydrataci, Klára Slámová naopak tvrdí, že to byl úmysl a zabil je elektrický proud.

Monika Kramná měla vzadu na zátylku viditelně popálené místo po zásahu elektrickým proudem, zatímco ještě nedávno pitevní zpráva tvrdila, že se tohle místo nacházelo na jejích chodidlech. V době zásahu držela v náručí svou dceru Kláru, proto zemřely obě, jelikož proud projel i tělem dcerky.

Už to bude skoro rok, co Monika a Klára (†8) Kramné v Hurghadě záhadně zemřely, a dosud se případ nikam zvlášť neposunul, o způsobu úmrtí se stále vedou spory, objevují se a zase ztrácejí nejen pitevní zprávy, ale dokonce i orgány obou zemřelých, naprosto chybí motiv případné vraždy a Kramný, ačkoliv je ve vazbě už od února tohoto roku, ještě nemá na krku obvinění, nebo naopak rozhodnutí o propuštění.

Související články

Další články