Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jak vypadá nejsympatičtější plavčice z Pobřežní hlídky? Stephanie se snad vůbec nezměnila!

Alexandra Paul tehdy a dnes.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Sympatické Stephanii z Pobřežní hlídky je dnes 53 let. Herečka Alexandra Paul ale vypadá stále skvěle. Vlastně umí stárnout mnohem lépe než její seriálové kolegyně. Nikdy si na nic nehrála a spoléhala na přirozenou krásu. A vyplatilo se.

Nikdy neměla silikony vycpaný dekolt jako Pamela Anderson, ani se nechlubila svými křivkami a dlouhou hřívou jako její kolegyně. Měla praktický krátký účes, nevyhledávala aférky a v práci byla přesná a přísná. Taková byla kapitánka Stephanie, do které se zamiloval i hlavní svalovec Mitch Buchannon.

Co ale herečka po natáčení kultovního seriálu dělala? Alexandra se narodila do rodiny úředníků a k herectví měla daleko. Nakonec ale začala chodit na kurzy a chtěla se prosadit. Přestěhovala se do LA a začala se živit jako modelka. Zahrála si v několika seriálech a filmech, ale nejvíce ji proslavila role plavčice. Po skončení Pobřežní hlídky hrála v seriálu Mad Man, objevila se v Boratovi, ale její scéna byla nakonec vystřižena.

V roce 2016 se objevila v pokračování Žralokáda a získala cenu za nejlepší komediální herečku.

Zatímco některé její kolegyně si na sportovkyně v Pobřežní hlídce jenom hrály, Stephanie na sobě tvrdě dřela. Zúčastnila se závodu Ironman a běhala maratony. Zřejmě jako jediná by i někoho zachránila, protože dokázala v moři uplavat i přes 20 kilometrů.

Od roku 2010 je vdaná za Iana Murraye a bojuje za práva lidí i zvířat. Vegetariánkou byla od 14 let, dnes je vegankou. Bojuje proti kožešinám a zachraňuje zvířata z velkochovů. Je aktivistou za práva homosexuálů a angažuje se ve veřejném životě.

Aktivní a zdravý život je na ní vidět. Alex vypadá úžasně a rozhodně stárnutí zvládá lépe než její kolegyně s tunou botoxu v obličeji. Klobouk dolů.

Související články

Další články