Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak vypadá nejmladší POTOMEK zpěváka Michaela Jacksona dnes? Z toho vás bude MRAZIT!

Podoba, ze které vás zamrazí!
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Prince Michael Jackson II. alias Blanket je dnes čtrnáctiletý chlapec a podobá se svému zesnulému otci ze všech dětí asi nejvíce. Respektive je to přesná zpěvákova kopie. Není divu, že na veřejnost příliš nevychází. Fanoušci by mu asi nedali pokoj!

Blanket je tedy rozhodně synem svého otce! Podle všeho vyrůstá u svých prarodičů na ranči Neverland, stejně jako vyrůstali jeho starší sourozenci. A vypadá to, že na veřejnost moc nevychází, protože když se náhodou někde objeví, obrátí svět vzhůru nohama. Aby ne, kdybyste ho potkali, asi by vám také přišlo, že vidíte ducha jeho otce.

Blanket je nejmladší ze tří dětí, které Michael Jackson vychovával sám. Nejvíce se proslavil pravděpodobně, když jej jeho otec jako batole málem vyhodil z okna hotelového pokoje. Michael chtěl svého potomka ukázat fanouškům, ale situace se mu tehdy málem vymkla z rukou. Veřejnost a média jej rozcupovala za jeho počin a byl ostře kritizován za své neopatrné počínání. Přesto, že jej chtěl tehdy ukázat fanouškům, nechal batoleti na hlavě pokrývku, což přidávalo celé situaci na bizarnosti.

Naštěstí se však nic vážného nestalo. Ani jedno z ratolestí na svého otce nedá dopustit. Byl to prý nejlepší otec na světě a s dětmi měl krásný vztah. Zpěvákova jediná dcera Paris je dokonce přesvědčena, že smrt jejího otce byla plánovaná sebevražda.

Související články

Další články