Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jak vypadá beznadějný panic z filmu Prci, prci, prcičky? Je to táta od rodiny, ale duší pořád puberťák!

Jason Biggs je pořád stejný srandista.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Jason Biggs (38) bude už navždy ten, kdo přišel o panictví s jablečným koláčem. Nebo na něm aspoň trénoval, dokud ho nenačapal táta. Dnes herci táhne na čtyřicítku a sám je rodičem. Za manželku má krásnou herečku Jenny Mollen a spolu vychovávají syna. Ale Jason se pořád chová jako ten nadržený puberťák z Prci, prci, prcičky...

Selfie na záchodě, fotka bez trenýrek, kde klíčovou oblast zakrývá pouze kniha, sexuální narážky a ksichty. Takhle se teď prezentuje nejznámější panic na světě Jason Biggs. Od natáčení Prciček uplynulo neuvěřitelných 17 let (!), ale on je pořád stejně vtipný jako kdysi.

A jestli si myslíte, že jeho manželka mu tyhle klukoviny tiše trpí, tak jste na omylu. Je ještě větší kvítko než on. Publikovala na svých sociálních sítích společnou fotku, kdy Jason sedí na záchodě a zpod novin mu kouká nádobíčko. Nebo se pochlubila fotkou syna, který byl pár vteřin po obřízce. Všechny snímky později smazala.

A proč už není Jason vůbec vidět? Doteď těží ze slávy Prciček a v roce 2017 se chystá na natáčení pátého pokračování. Jinak si zahrál v podobných komediích pro mladé, ale svoji slávu z prvního dílu už nikdy nepřekonal. Občas se objeví ve vedlejší roli v nějakém seriálu.

Související články

Další články