Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jak vydržet s holkou, která má zrovna menstruaci? Věčný problém chlapů vyřešen!

V dnešním Atlasu žen se ženolog Patrik podívá na zoub…ne, prostě rozebere holky s menstruací. Jak těch jejich pár dní přežít? Jak se nezbláznit? Jak je nezabít? Patrik to ví, Patrik vám to řekne. Poslouchejte!

Ženská menstruace, věčně nepochopený problém hlavně u mužské části populace. Všichni víme, že když „to“ dámy dostanou, tak se s nimi většinou týden nedá bavit. Nejhůře to samozřejmě odnáší chudáčci zhýčkaní chlapi, kteří nejsou na takové změny nálad připraveni.

V tomto období, které se opakuje pravidelně každý měsíc, se mužské pokolení stahuje do ústraní a vyvěšuje bílou vlajku. Ovšem od teď už milí pánové nemusíte. Vylezte ze svých děr a úkrytů. Tady je dokonalý recept na to, jak vydržet s ženou, která to právě dostala.

1. Ulehčete jim toto období

Takže pánové, pokud chcete tohle období bezúhonně přežít, tak se o svou milou polovičku starejte jako o princeznu. Snídaně do postele, čerstvé ovoce, masáž chodidel nebo jemné zacházení. To všechno vám pomůže, abyste ten nekonečný týden přežili. A nejlépe zkuste vůbec nemluvit.

2. Nevšímejte si akné

Vždycky, když „to“ na holky přijde, mají beďáry po celém obličeji. Zkuste, pánové dělat, jako by tam nebyly. Vaše slečna to samozřejmě ví, ale vy jí to přece nemusíte připomínat.

3.Choďte dřív spát

Nebudeme si nic nalhávat, holky prdí taky. Obzvlášť když dostanou menstruaci. Tak pokud se nechcete nad tímhle vztekat, jděte s klidem dříve spát. A máte po problémech.

4. Některé otázky si nechte pro sebe

Neptejte se jí, jestli tohle všechno jako vážně zvládne sníst. Vyloučené jsou také otázky jako: „Děje se něco?“

Související články

Další články