Sportovní moderátorka Ilaria D'Amico (43) je pěkná dračice a jejímu kouzlu neodolalo mnoho mužů. Ona si ale ulovila brankáře Juventusu Gigiho Buffona a ten opustil nejen Alenu Šeredovou (38), ale i své dva syny.

Česká modelka na nelehkou situaci před pár měsíci zavzpomínala v magazínu Maminka a prozradila, že se Gigi zachoval jako pěkný zbabělec. Když totiž Ilaria čekala jeho dítě, tak to nebyl schopný svým synům oznámit sám. Chtěl po ní, aby tuhle „novinku“ řekla klukům sama a on se nepříjemné konverzaci vyhnul.

„Nemám k té paní žádný kladný vztah, ale přesto o ní před dětmi nikdy nemluvím hanlivě. Nikdy mi neujede nějaká nadávka, na to si dávám velký pozor. Naopak se snažím, aby ze mě děti necítily žádnou zášť nebo nenávist. Nechci je takovými věcmi zatěžovat,“ komentovala Šeredová.

Ilaria má z minulého manželství také syna a Gigi má tak kolem sebe 4 kluky. Šušká se, že touží po holčičce a s novou partnerkou se snaží, co to jde, aby se mu přání splnilo.

Buffon se objevil na nedávné akci cen Grand Gala v Miláně a samozřejmě s sebou vzal i svou přítelkyni. Neustále ji hladil po bříšku a laškoval s ní, jak kdyby byl čerstvě zamilovaný puberťák. Italská média spekulují, že sportovní moderátorka je už těhotná, akorát to ještě není tolik vidět. Černou ostatně nosí v poslední době neustále.

Čeká Alenu Šeredovou další nepříjemný rozhovor se syny na téma nového sourozence? To už za pár měsíců bezpečně zjistíme.