Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jak to udělat, aby žena při sexu dosáhla orgasmu? Vědci přišli s dokonalým zjištěním!

Uspokojit ženu není jen tak.
Zdroj: Profimedia.cz
Tak tahle pohádka je pořád dokola. Muži jsou po sexu spokojeni vždy, ale jak je tomu u žen? Každá žena u sexu uspokojení nedosáhne. Co s tím udělat, aby každá žena dosáhla orgasmu?

Asi jedna žena ze tří dosáhne při sexu orgasmu. A to je docela dost smutné, když si vezmeme, že chlap se udělá prostě kdykoliv a kdekoliv. Kde je ale chyba?

U chlapa je to totiž o hodně jednodušší. Mužský orgasmus je závislý z velké míry na nervovém systému. Penis vysílá signály do mozku prostřednictvím míchy a pak už to hned jde a muž je šťastný. U žen to ale zase tak jednoduché není. Právě naopak!

Ženy to mají mnohem složitější. Ženský orgasmus je pro mnoho mužů pořád velkou záhadou. U žen se totiž kombinují emocionální a mentální faktory, jako je i důvěra a schopnost důvěřovat partnerovi. Pokud to tam není, tak se prostě jen tak neudělá. Vše není tak mechanické jako u muže.

Výzkumníci ale teď přišli na speciální sexuální polohy, které mají zásadní vliv na to, jestli žena dosáhne orgasmu nebo ne. Podle studie Mayo Clinic a Univerzity v Indianě jde o případ migrace klitorisu během pohlavního styku. Ano, zní to vážně divně, ale je tomu skutečně tak. Znamená to, že čím víc se blížíte k poševní stěně, tím máte větší šanci, že dosáhnete orgasmu.

Takže pánové, pokud chcete na ženu zapůsobit, měli byste si vzít příklad z této studie. Hlavně byste se měli zbavit pozice zezadu, tak ženu tedy opravdu neuspokojíte, protože se na vás nebude moct dívat. A hlavně tato pozice nestimuluje ty ženské oblasti ženy, díky kterým žena dosáhne orgasmu.

Navíc bylo zjištěno, že nejlepší pozice jsou prostě ty základní jako misionář nebo koníček.

Související články

Další články