Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak to dělají obr a trpaslice? Ona při orálku nemusí klečet a zbytek vyřeší velká manželská láska!

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Brazilec Joelison Fernandes da Silva (28) je podle oficiálních tabulek se svými 233 cm třetím nejvyšším mužem planety. Jeho manželka Evem Medeiros (21) měří pouhých 152 cm. Manžel tvrdí, že tento výškový rozdíl jim nevadí v posteli ani v každodenním životě.

Pokud nehrajete profesionálně basketbal, pak je takováto brutální výška vlastně na nic.

Stále si musíte dávat pozor, abyste neurazil hlavou lustr, každou chvíli trefíte nějaké futro a navíc pořád musíte reagovat na trapné žerty.

Joelison Fernandes da Silva navíc moc dobře ví, jak děti umí být kruté a co je to šikana.

Kamarádi se mu smáli kvůli tomu, že vypadal jak topol ve větru, a Joelison se styděl chodit ven a uzavíral se doma u počítače.

Navíc s ním nechtěla chodit žádná holka. Sice je zajímalo, jestli v kalhotách skrývá nádobíčko úměrné jeho vzrůstu, ale to bylo tak všechno. Ta pravá láska se Joelisonovi vyhýbala.

Až jednoho dne na Facebooku narazil na maličkou Evem Medeiros. "Byla to láska na první pohled. Totálně mě očarovala a bylo jí úplně jedno, že jsem takový obr," vypráví zamilovaný hromotluk.

Obr tvrdí, že prťavá Evem je jeho první a poslední láskou. Je jí zcela oddán. "Když se podívám do těch jejích očí, vím, že vše je naprosto úžasné," říká Brazilec.

"Náš sexuální život je úplně v pohodě. Láska všechny rozdíly srovná," směje se Joelison a novinářům z Daily Mailu prozradil, že bizarní páreček plánuje potomky.

Související články

Další články