Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jak šel čas s Johnnym Deppem aneb jak se mladík, kterému drogy nebyly cizí, změnil v jednoho z nejvíce sexy mužů planety

Johnnyho proměna je legendární!
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Johnny Depp, rocková hvězda a jeden z nejlepších herců Hollywoodu. Začínal na drogách a pak se z něj pomalu začínala stávat legenda. Jeho postavy jsou bezkonkurenční a stejně tak Johnnyho charakter. A i když jeho pověst občas trpí nějakými skandály, zatím ho nepotkalo nic, co by slavného herce dostalo na kolena.

Jedna z nejvýraznějších postav Hollywoodu herec Johnny Depp už oslavil padesátku. Je neuvěřitelné, jakou proměnou si herec prošel.

Už ve svých dvanácti letech měl Johnny problémy s drogami. Když se rozhodl svůj život změnit, sebral kytaru, když mu bylo šestnáct, a vydal se z rodné Kentucky do Los Angeles. Tam potkal svou první manželku Lori Allison, se kterou se sice rozvedl, ale ta ho seznámila s Nicolasem Cagem. To byl pro Deppa zlomový okamžik, protože díky filmovému agentovi, ke kterému ho Cage vzal, dostal svou první roli ve filmu Noční můra z Elm Street.

Po tom, co se objevil v seriálu 21 Jump Street, jeho sláva začala prudce stoupat a Johnny byl obsazován do těch největších filmových trháků. Drogy herce ale provázely pořád a nadobro s nimi skoncoval až v roce 1994, kdy se předávkoval jeho herecký kamarád River Phoenix.

Johnny Depp randil například s Winonou Ryder, Kate Moss a rodinu založil se zpěvačkou Vanessou Paradis. I s tou se ale rozešel, kvůli kolegyni Amber Heard, která mu však zlomila nejen srdce, ale i peněženku, když se s ním rozváděla. Mimo to ho dokonce nařkla z domácího násilí a pěkně mu pošramotila pověst. Rozvedli se začátkem tohoto roku.

Momentálně Johnny bojuje ještě s dalším skandálem, který mají pro změnu na starosti jeho manageři, kteří chybně vyplnili Johnnyho daňové přiznání. Vypadá to, že bývalá manželka nebyla jediná, kdo se Johnnyho snažil oškubat.

Související články

Další články