Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Jak šel čas s Andreou Verešovou ve Varech: Před deseti lety se ještě tolik nehlídala!

Andrea Verešová to uměla rozjet.
+ Dalších 14 fotografií
Modelka Andrea Verešová je pravidelnou návštěvnicí filmového festivalu v Karlových Varech od roku 2006. Tenkrát tam jela singl a užívala si opravdovou party. A vznikly snímky, které by už dneska fotografové nezískali. Andrea totiž za ta léta zvážněla a pořádně si hlídá, jak ji kdo vyfotí.

Rok 2006 byl ještě ve znamení divoké party, na které Andrea ještě z legrace škrtila amerického herce Eliho Rotha a bouřlivě se smála vtípkům Tomáše Šmída. Jenomže každé srandě je jednou konec.

V březnu 2007 se vdala za podnikatele Daniela Volopicha a brzy porodila. Do Varů pak jezdila jako zadaná paní a s flirtováním byl konec.

Za 11 let se jí ve světě šoubyznysu podařilo vypracovat a už to dávno není jenom „bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra“. Andrea Verešová je tváří mnoha značek a je o ni pořád zájem. Návrháři ji pořád zvou na molo a ona hravě převálcuje dvacetileté konkurentky.

Módní policie nedočkavě vyhlíží, jaký model vynese modelka na karlovarských večírcích a Verešová většinou nesáhne vedle. Tento rok si dokonce navrhla vlastní šaty k obrazu svému. Ty byly velmi odvážné, ale Andrea se zkrátka pořád může dovolit odhalovat.

Na to, jak šel se slovenskou misskou čas, se můžete podívat v galerii.

VÍCE ČLÁNKŮ O CELEBRITÁCH NA KARLOVARSKÉM FESTIVALU NAJDETE ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články