Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak se žije osmiletému klukovi, co si vzal jednašedesátiletou? Užívají si manželství!

Sanele a Helen při svatebním polibku.
Zdroj: MailOnline
+ Další fotografie

Brali se před dvěma týdny v jihoafrickém Tshwane a jejich svatba šokovala svět. Osmiletý Sanele a jednašedesátiletá Helen měli svatbu se vším všudy, ale sňatek přesto právně závazný není a manželství úředně neexistuje. Vše byl jen rituál, o který požádal Saneleho mrtvý děd, rodina totiž věří, že kdyby nevyplnili jeho přání, stihne je kletba.

A jak se žije osmiletému klukovi v nezvyklém manželství se ženou, která již má 30 let svého zákonného manžela a pět dětí? Tvrdí, že Helen miluje a je rád, že si ji vybral, ale jinak chodí do školy se svými vrstevníky a ve volném čase hraje fotbal jako každé jiné dítě jeho věku. S Helen se akorát scházejí na pravidelné večeře u ní doma, ale o manželských povinnostech nemůže samozřejmě být ani řeč.

Přestože obrázky z téhle svatby obletěly svět a zvedla se proti nim vlna nevole, sama Helen (61) obřad brání. Jako rodinná přítelkyně Saneleho příbuzných je ráda, že splnila svou povinnost dostát přání mrtvých předků, ale jinak se v jejich životě nic nezměnilo. Sanele počítá s tím, že až bude dospělý, doopravdy se ožení se ženou svého věku. Zatím je ale spokojený s tím, jak žije teď, a dokonce se podle svých slov cítí jako ženatý muž. Jen s tím rozdílem, že od společného stolu jeho nezákonná žena odchází za jiným manželem.

Související články

Další články