Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jak se z nosaté holky od vedle stala platinová femme fatale: Cesta Anny Polívkové v 9 fotografiích

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií

Když se objevila na tiskové konferenci ke StarDance, vyrazila všem dech. Anna Polívková (34), u které byl člověk zvyklý na nenápadnou šeď, přišla skoro jako Marilyn Monroe. Platinově zářivá blond z ní udělala femme fatale a charismatická herečka dokončila svůj přerod ve skutečnou dámu.

Polívková, přestože má po otci Bolkovi obrovský nos a jeho mužské rysy, byla vždycky krásná. I když vypadala jako holka od vedle s umaštěnými vlasy barvy myší šedi, je v obličeji tak mocně zajímavá, že se objektivně o ní musí říct, že je to prostě pěkná holka.

Problém ale byl, že Anička tak vždycky trošku kašlala na to, co nosit, co se nosí a co by měla nosit. Do společnosti si klidně vyrazila v převleku za selku, dávala najevo, že ona je bohémka z herecké rodiny a je jí po otci bližší divadlo a poctivé řemeslo nežli svět večírků a drahých rób.

Nakonec došlo i na ni, když ji pozvali do StarDance. Šestá řada taneční soutěže bude hostit Aničku Polívkovou, která se už nemůže schovávat ve své divadelní noře, ale musí ven v celé své kráse do společnosti.

My moc dobře víme, že ve StarDance s ní bude soutěžit i bývalá Miss World Táňa Kuchařová, ale promiň, Táňo. Anička sice nikdy žádnou soutěž krásy nevyhrála, ovšem tak nějak právě v té kráse vítězí na celé čáře. Holt když má někdo charisma, je to víc než dvacet šerp a titulů.

Související články

Další články