Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Jak se vám líbí: Týnuš Třešničková radikálně změnila vzhled, foto uvnitř

Jak se vám líbí: Týnuš Třešničková radikálně změnila vzhled, foto uvnitř
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
proměna
Týnuš Třešničková se rozhodla pro radikální změnu a své napletené vlasy vyměnila za odlehčené mikádo. Youtuberku jsme s takto krátkými vlasy neviděli už dlouho a nezbývá, než ji pochválit. Týnuš, která prožila během posledního roku těžké chvíle, to neuvěřitelně prospělo.

Oblíbená youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková se už v úterý prostřednictvím Instagramu loučila se svými dlouhými vlasy. Hřívu, kterou měla zahuštěnou napletenými prameny, po dlouhé době shodila a rázem je z ní někdo jiný.

S vlasy na ramena je sama spokojená, jak také napsala k nejnovější fotografii. "Je to tadyyy. Moje oblíbený mikádko je zpět. Co na to říkáte? Já se takhle cítím skvěle, a i když mě baví i dlouhé vlasy, tak tohle je prostě stylovka," napsala nadšená Týnuš, kterou mikádo omladilo a jaksi odlehčilo.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Týnuš už přes dva měsíce nechodí s podnikatelem Viktorem Hajíčkem. Změna účesu tak byla nevyhnutelná. Jak se říká - nové vlasy, nový muž. Platí to snad i v případě statečné youtuberky?

My Týnuš tleskáme, změna jí ohromně prospěla a jak předvedla na snímku z kadeřnického salonu, postavu má také stále dokonalou.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy