Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jak se tváří Inna Puhajková po tom, co se Hrdlička rozešel s Borhyovou? Rozkvetla!

Inna vypadá velmi dobře!
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další fotografie
Pokud se o nějaké české moderátorce dá říci, že poslední dobou opravdu zkrásněla, tak je to Inna Puhajková. Je opravdu nádherná a je vidět, že je ve skvělé psychické pohodě. Souvisí to nějak s tím, že se Michal Hrdlička rozešel s Lucií Borhyovou?

Moderátorka TV Nova a expřítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra Inna Puhajková (29) několikrát vyvrátila, že by měla cokoliv společného s Michalem Hrdličkou. Tvrdí, že jsou jen kamarádi a že na skleničku občas zajdou, ale vždy jsou u toho i jiní kolegové ze sportovní redakce. Inna popírá, že by na Michala a jeho rozhodování měla jakýkoliv vliv.

Přesto si nelze nevšimnout toho, jak moc poslední dobou rozkvetla. Ano, za mnohé mohou vizážistky a kostymérky na TV Nova, které dlouhodobě odvádí skvělou práci. Ale když se podíváte na fotky ze sobotního večera, tak prostě Inna doslova oslňuje a sálá z ní obrovská energie.

Září jí oči, má čistou pleť, vlasy v perfektní kondici… Prostě je na ní vidět, že je v dokonalé pohodě. Ale samozřejmě víme, že s Hrdličkou to nesouvisí!

Související články

Další články