Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Jak se točí virtuální erotika. Z deníčku hvězdy lechtivých filmů Florane Russell

+ Dalších 9 fotografií
Žhavý deníček
Ahoj, milí čtenáři eXtra.cz. Je tu pondělí a s ním můj další pracovní deníček. Byla jsem nemocná, a tak vám popíšu jeden z mých předchozích týdnů, kdy jsem zažila virtuální realitu a také erotický ples v Bílině. Tam jsem byla čestným hostem.

Ahoj, milí čtenáři eXtra.cz. Je tu pondělí a s ním můj další pracovní deníček. Byla jsem nemocná, a tak vám popíšu jeden z mých předchozích týdnů s virtuální reality sexem a také erotický ples v Bílině, kde jsem byla čestným hostem.

STŘEDA

Opět jsem točila pro společnost Legal porno, ale pro jiného režiséra než obvykle. Natáčelo se v Berouně a protože nemám řidičák, vyzvedával mě střihač na benzince v Praze. Na lokaci jsem si dala sprchu, vyčistila se, vzala si župan, bačkory a šla k vizážistce. Po mém oblíbeném make-upu mi zapudrovala pleť a vrhla se na oči. Řasenku mi nanášet nemusela, nosím umělé řasy. Pak vykonturovala obličej a nanesla tvářenku. Výsledek můžete vidět v galerii. Vlasy jsem opět měla vyžehlené – někdo by jim mohl říct, že když pro ně točím tak často, chtělo by to jiný účes.

Šlo se vybírat oblečení z mé tašky. Měla jsem mít na výběr spodní prádlo a boty na podpatku, ale to bych nebyla já, abych měla obyčejné spodní prádlo. Točila jsem s černochem, tak jsme zvolily bílý set spodního prádla, a ne ledajakého. Opět ho uvidíte v galerii. S vižážistkou jsme přemýšlely, zda k tomu dát bílé punčochy a bílé lodičky. Pak ji napadlo, že v šatně mají bílé kozačky nad kolena. Nemohly jsme se rozhodnout, tak jsme nafotily obě varianty a poslaly je šéfovi. Vybral si verzi s kozačkami.

Když jsem byla připravená, fotily se sólo fotky, udělali jsme i pár snímků s hercem. Konečně se šlo natáčet, šlo o anální sex. Ta šichta trvala asi hodinu a půl. Pak sprcha, čekání na řidiče, doma jsem byla asi ve třináct hodin a mohla jsem začít relaxovat.

NEDĚLE

Další práce, o které vám napíši, byla v neděli. Točila jsem virtuální realitu – anální sex. Super bylo, že jsem naprosto přesně věděla, co si vzít s sebou. Chtěli, abych měla bikiny a župan. Tak to mám ráda, když si řeknou, co si přejí za oblečení.

Na lokaci v Praze jsem dorazila před jedenáctou a u dveří potkala herce. Lokace byla masážní salon, kde se dělají erotické masáže. Byl to pro mě stísněný prostor. Když si dal herec sprchu, šel natáčet první scénu. Musely jsme být s vizážistkou, se kterou jsme si předtím povídaly, potichu, abychom nerušily. Chvíli jsme byla na sociálních sítích, odpovídala fanouškům. Pak jsme se s vizážistkou daly na make-up. Podkladová báze, make-up, pudr, tvářenka, tmavě zvýrazněné oči a růžový lesk. Rovné vlasy. Z mých bikin jsme vybraly žluté.

Po sprše a čištění jsme nafotili sólo fotky, mezitím se napouštěla vana, kde se točila omáčka. Příběh byl ten, že se muž rozešel s přítelkyní a já ho měla rozveselit – asi chápete čím. Zbytek se odehrával v posteli. Natáčení trvalo asi dvě hodiny.

PÁTEK

Ted vám napíši něco o erotickém plese, který se konal tento pátek v Bílině. Byla jsem čestný host. Odvedli mě do šatny, kde jsem se převlékla do bílých sexy šatů, upravila make-up, přečesala si vlasy a vzala doplňky. Okolo půl deváté jsem šla na pódium, kde mě pořadatel představil jako čestného hosta. Pak jsem se šla bavit, tančit. K vidění byl dámský, pánský strip a travesty show. V průběhu večera jsem ještě odpověděla na pár otázek do mikrofonu a jinak se jen bavila. Po půlnoci přišla má chvíle – měla jsem tam dildo show. Děkuji všem, kteří se se mnou přišli vyfotit. Kdo má nějaké foto se mnou, tak prosím o poslání.

A teď otázka na vás, mé čtenáře: Je něco, co vás zajímá? Máte nějaké dotazy? Napište na redakce@extra.cz, ráda vám vše zodpovím. Páčko, vaše Florane Russell. Sledovat mě můžete na Instagramu a na Twitteru.

LECHTIVÉ FOTKY Z MÉHO PRACOVNÍHO TÝDNE NAJDETE V GALERII

Mohlo by vás zajímat

Další články