Jak si vlastně užíváte tohle brutální horko? Já vám musím říci, že normálně teču.

V tomhle vedru jsme včera točili scénu. Venku! Můžu vám říct, že to byla opravdu fuška.

Vstávala jsem už v 5 hodin ráno, v 7 pro mě přijel taxík a v 8 hodin už jsem musela být na místě. Jeli jsme někam do lesa.

Mezi tím, co produkce chystala kamery a scénu, tak mi maskérka udělala make-up. No a pak se šlo sexovat.

Byly trochu zmatky kolem kamery, tak to trvalo o něco dýl. Do toho pražilo slunce, potili jsme se jako vrata od stodoly, z obličeje mi stékaly šminky, takže jsem musela furt chodit na přelíčení.

Prostě vám, milí čtenáři eXtra.cz, mohu říct, že natáčení v horku je zcela naprd.

Natáčelo se do 16 hodin a pak se další hodinu mělo fotit. Jenže jak mi furt předělávali make-up, tak najednou bylo 18 hodin. Chtěli ještě fotky, kde na mě přímo bude pražit slunce. To bylo šílený. Takže mi to svítilo do obličeje celý den. Skončili jsme ve 20 hodin!

Jinak video bude parádní. Je to ve formátu 3D, takže si nasadíte brýle a budete mít pocit, že mi to děláte přímo vy! Takže až si to se mnou takhle budete rozdávat, tak si vzpomeňte, co jsem všechno pro vaše stříkání musela vytrpět! :)

A jelikož je i dneska horko jako prase, tak se jdu koupat a opalovat a užívat si života. Tak mě sledujte na Facebooku a nebo na eXtra.cz a užívejte. A pozor, ať se při sexování neroztečete!