Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak se partnerovi hrabat v mobilu, aby o tom neměl páru? TADY JE VELKÝ NÁVOD

Zdroj: profimedia.cz
SEXPERIMENTÁTORKA RADÍ: Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o sledování mobilu.

Chlap by neměl mít ve vztahu žádné tajemství To je jasné. Může si myslet, že o některých věcech ví pouze on, ale jeho partnerka by tak jako tak měla mít dokonalý přehled. Jedině tak má možnost muže včas usměrnit. Kontrolovat, co dělá. Když se nesnaží o všem vědět, čeká ji dříve či později nemilé překvapení. Čím déle je lhostejná, tím větší šok to bude.

V lepším případě je to milenka, v tom horším je to odhalení druhé rodiny, se kterou její miláček tajně žije. Takové příběhy se v životě stávají od Aše až po Jasiňu, a proto je obezřetnost na místě. Nejjednodušší cestou k informacím je partnerův mobil. Spolehlivý bonzák a krysa, která na něj práskne úplně vše.

Přes mobil telefonuje a má v něm uložené kontakty, zároveň odesílá zprávy, má v něm synchronizované účty do e-mailových schránek a na sociální sítě. Stejně tak v něm má fotografie, videa, historii prohlížeče, elektronické bankovnictví a poznámky. Jakmile se vám jednou do ruky dostane mobil, máte k dispozici jeho veškeré soukromí. Tedy za předpokladu, že nemá druhý mobil ukrytý někde pod sedačkou v autě To doporučuji zkontrolovat.

Otázkou tak zůstává, jak se partnerovi hrabat v mobilu, aby o tom neměl páru. Výrobci nám slušným ženám a starostlivým partnerkám hážou klacky pod nohy. Chytrý telefon lze zamknout na číselný kód, gesto či otisk prstu. Brzy přijde na řadu rozpoznání obličeje a hlasu. Už jen to, že tyto funkce muži používají, je dost podezřelé. Vždyť zabezpečení jen zdržuje a zloděj stejně telefon přeinstaluje, případně rovnou střelí někam do frcu.

Dostat se do zamknutého telefonu je oříšek. Jak na to? Musíte využít vaše ženské zbraně! Partner může vědět, že si telefon prohlížíte a máte ho v ruce. Dokonce vám ho sám odemkne. Stačí přijít s dobrým důvodem. Váš se vybil, případně nelze připojit k internetu, nebo na něj nelze nainstalovat ta hra, kterou si chcete vyzkoušet. Nebo mu řekněte, že mu do telefonu chcete tajně nafotit erotické fotečky a on se zatím může jít pohodlně sprchovat.

Jeho sprcha sice bude trvat asi 30 sekund, ale vy i tak získáte jedinečnou příležitost zkontrolovat zprávy, kontakty, sociální sítě a všechna další místečka, kde se může milenka ukrývat. Než do mobilní šťáry půjdete, zhluboka se nadechněte. S největší pravděpodobností totiž objevíte něco, co vás minimálně zaskočí. Muži nemají věrnost v krvi

Pokud si chcete partnera vychutnat až později, doporučuji za sebou zahladit stopy. Nezapomeňte za sebou zavřít všechny aplikace a nic neukládejte. Taky se snažte, aby na vás nebylo nic poznat. Budete mít chuť dělat ukvapené závěry a vyskočit jak čert z krabičky, ale ne vždy je to dobrý nápad.

Občas je lepší uklidnit se a až pak vše řešit s chladnou hlavou Ty nejdivočejší partnerky při odhalení nevěry rovnou z mobilu chlapa volají na číslo jeho milenky. Já to vím moc dobře. Nezřídka se mi nějaká chudinka v slzách přesně takto ozve.

Související články

Další články