Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Jak se mama Džegr dozvěděla o Veronice? Jarda striptérku tajil, co to šlo!

Jarda nebyl ten, kdo o svém vztahu mamince pověděl.
+ Dalších 6 fotografií
Maminka našeho hokejového boha Jaromíra Jágra (44) by už ráda syna viděla v chomoutu a s kupou dětí kolem sebe. Jenže sportovec si dává na čas, dokonce i trvalo delší dobu, než se k novému vztahu přiznal. Prozradila ho vlastně až náhoda, sám od sebe to rodičům neřekl a ani se k tomu asi nechystal. Kdyby mama Džegr věděla, koho jim přivede domů, tak by to možná ani vědět nechtěla.

O tom, jak se seznámil s Veronikou nebo jak o ní řekl své rodině, dlouho Jaromír Jágr nechtěl mluvit. Ale teď si pustil pusu na špacír v rozhovoru pro časopis Elle. Tam prozradil, že jeho máma na to vlastně přišla náhodou, když jí posílal vánoční fotku.

„To bylo legrační. Posílal jsem domů fotku z Vánoc, na které byl vidět plný stůl vánočního jídla a cukroví, a hlavně bylo všude uklizeno. Máme se mě nejdřív ptala, jestli jsem vůbec doma, nebo kde to jsem, protože mě dobře zná a ten pořádek jí ke mně neseděl. Věděla, že kdybych byl doma sám, vypadalo by to u mě dost jinak. Když jsem jí řekl, že jsem samozřejmě doma, měla hned jasno. A tak se naši dozvěděli o Veronice,“ svěřil se v rozhovoru pro Elle Jágr, který s Veronikou Kopřivovou randí od minulého podzimu, ale rodině se o ní zdráhal říct.

Možná to bylo i kvůli její minulosti striptérky, přeci jen je jeho máma stará škola a radši by po boku svého jediného synáčka někoho, kdo neukazoval tělo německým dělníkům. Dlouho nechtěl s pravdou ven, že už není single, což je opravdu zvláštní, člověk by řekl, že rodičům říká vše. Jenže nějakou dobu k nim nebyl upřímný.

A jestli si myslíte, že zato Veronika bohatého milence tlačila k představení své rodině, tak se mýlíte. Kupodivu ho za každou cenu nechtěla dotlačit k rodičům.

„Moje rodina nežije pohromadě, máma žije se sestrami v Německu, s tátou jsem se ještě od příjezdu do Čech ani nestihla vidět. Jaromír má pořád tréninky, a když ne, užíváme si spolu anebo on odpočívá,“ dodala neúspěšná finalistka České Miss z roku 2012.

Kdyby ale mama Jágr tušila, kdo je vlastně Jardova nová láska, která ho s velkou pravděpodobností „dokope“ před oltář, tak by asi byla radši, kdyby měl doma neuklizeno a byl sám. Podle našich informací stále nemůže překousnout modelčinu minulost, kdy se svlékala v německém hampejzu.

Mohlo by vás zajímat

Další články