Když dostala Mahulena Bočanová (47) padáka z VIP zpráv televize Prima, vypadalo to, že ji má nahradit Andrea Verešová (34). Kráska pravidelně navštěvovala kurzy rétoriky, jenže nakonec se rozhodlo, že se ve společenské sekci zpravodajské hodinky na naší komerční dvojce neobjeví.

„Je pravda, že Andrea Verešová na kamerových zkouškách byla, ale TV Prima nakonec upřednostnila jiné kandidáty. V televizích jsou podobné postupy zcela běžné a jelikož uchazečů o post je vždy víc než volných míst, je jasné, že se na všechny zájemce nedostane,“ uvedl v drsném oficiálním prohlášení Vedran Kovačevič, za nímž se vždycky skrývá něco jiného. Je možné, že se televize obávala negativních ohlasů od diváků, kteří se už v diskuzích vyjadřovali o možné nové adeptce nehezky, což je vůči Verešové hodně nefér, když je na obrazovce tolerována nejnudnější moderátorka na planetě Ivana Gottová.

Protože mít Verešovou ve své stáji ale znamená zajištěné promo (Andrea se na rozdíl od jiných celebrit, které jsou tvářemi různých televizí, netváří kysele na rozhovory s novináři, je zábavná a opravdová profesionálka), rozhodla se televize dát ji roli v novém seriálu Svatby v Benátkách, kde producenti modelku svlékli hned v prvním díle. „Andrea Verešová byla naprosto vyhovujícím kandidátem na roli v seriálu Svatby v Benátkách, kterou si zahraje minimálně ve dvaceti dílech,“ řekl Vedran Kovačević z PR oddělení televize. A my tipujeme, že tohle rozhodně nebude poslední slovo, které Andrea na Primě řekne.