Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Jak oživit mrtvý vztah? Zkuste miminko nebo sex ve třech!

Není sex ve třech to, po čem už dlouho tajně toužíte?
+ Další 2 fotografie
Jste se svým partnerem už pěknou řádku let a dostali jste se do nudného stereotypu? Takovým obdobím si musí projít každý a překonání takové překážky vás posune do nebeských výšin. Nevíte, jak oživit svůj mrtvý vztah? My ano!

Byli jste jedním tělem a jednou duší, při samotné myšlence na partnera se vám rozletěli motýlci do celého břicha a bez oholených nohou jste si s ním nedala ani pusu? Takhle bláznivě a zamilovaně začíná téměř každý vztah…

Po pár letech dojte k těžkému vystřízlivění, mince se otočila na nudnou stranu. Na partnerovi vás vytáčí téměř vše, víc než na milostné hrátky myslíte na zasloužený spánek a ve volné chvíli uvítáte společnost kamarádek. Nevěšte hlavu, každý vztah se dá oživit a získaný nový dech může být mnohem vzrušující než počáteční zamilovanost. Zde je 10 tipů na oživení mrtvého vztahu:

1. Překvapujte se

Právě pocit překvapení jste nezažila už roky. Na svém partnerovi znáte každou maličkost, každý pohled, prostě vše. Stejně jako ho máte okoukaného vy, má on okoukanou vás. Vymyslete na partnera něco, co ho opravdu překvapí. Může to být milostný vzkaz na lednici, nečekaný ranní sex nebo pouhé pohlazení a objetí při společném usínání. Každé překvapení v něm vyvolá pocit zvídavosti a odměna vás nemine.

2. Líbejte se

Váš sexuální život se smrskl do 10 minut i s předehrou a jiný tělesný kontakt než ten čistě sexuální už dávno nemáte? Velká chyba! Líbání podporuje tvorbu hormonu štěstí, který v takovém mrtvém vztahu chybí. Líbejte se při sexu, ale i při loučení, vítání. Skrze líbání nastartujete opět vzrušení a vášeň.

3. Změňte prostředí

Pamatujete na ty chvíle, kdy jste poznávali nové lidi i nové prostředí? Vzpomeňte si, kdy naposled jste s partnerem byla jinde než doma. Vyrazte na procházku, do kina nebo si zaplaťte pár nocí v nějakém romantickém hotýlku. Tohle rozhodně rozproudí i ten nejnudnější a nejzamrzlejší vztah. Pokud vše správně zorganizujete, partner vám rozhodně nedá košem.

4. Společné koníčky

Aktivity, které vás pojí dohromady, udržují vztah v napětí a radosti. Rozhodně najdete minimálně jednu aktivitu, kterou děláte oba rádi a která vás společně pojí. Navštěvujte pravidelně hodiny tance, lekce angličtiny nebo hodiny tenisu. Ať už vyberete cokoli, získáte s parterem nové zážitky a ty vás probudí z nudy a stereotypu.

5. Plánujte si rande

Může to znít šíleně, ale proč si jednou v týdnu neudělat v diáři čas na partnera a sejít se sním jinde než doma. Může jít o společnou snídani v kavárně, návštěvu kina či procházku nočním městem. Zajistíte si čas na komunikaci a na svou drahou polovičku.

6. Odloučení

Někdy je toho prostě už moc a tím, že budete se svým partnerem stále, budete prohlubovat i propast a nervozitu mezi vámi. Není od věci zajet si každý na prodloužený výlet s kamarády nebo si prostě užít čas pro sebe. V době odloučení si utřídíme myšlenky, vydechneme a nabereme nových sil. Uvidíte, že po týdnu odloučení se budete na toho nudného moulu dokonce těšit.

7. Rituály

Máme je všichni. Každý pár má nějaké činnosti, zvyky, rituály, při kterých si na svou polovičku vzpomenou, protože to dělají pouze s ní. Nemusí jít o žádná velká gesta. Vzpomeňte si, jaké rituály pojí právě vás dva? Je to ranní káva nebo společná koupel?

8. Nadhled a humor

Bez těchto vlastností se naše loď lásky dříve nebo později stejně utopí. Proto se snažte na vše koukat pozitivně, s nadhledem a špetkou humoru. Je jen málo situací, ve kterých se humor nenajde. Přestaňme být upjatí a nudní, tím se věci rozhodně nespraví.

9. Miminko

Může to znít šíleně, ale v některých případech může nudu a stereotyp rozbít nový přírůstek do rodiny. Pokud váš vztah stojí na pevných základech a důvodem ponorky je nuda, zeptejme se partnera, zda by ho nový člen rodiny nepotěšil. Někdy bývá problémem dlouhodobých vztahů to, že se nikam neposouvají, a dítě je rozhodně zásadním a společným krokem. Rozhodně tento bod prokonzultujte s partnerem, v opačném případě by vám to mohlo přinést víc starostí.

10. Sex ve 3

Ano, i tato varianta funguje. Nová sexuální zkušenost přinese naprosto novou energii a chuť do života, a ne jen do toho sexuálního. S tímto řešením musíte ovšem oba souhlasit a nelze se podřídit přání druhého. Pro sex ve 3 si můžete vybrat muže, ženu, kamaráda i naprosto neznámého člověka. Není právě tohle vaše skryté přání?

Mohlo by vás zajímat

Další články