Pokud jste už tuto zkušenost zažila, pak máte na věc rozhodně jasný názor. Pro všechny ostatní, které se sexem na jednu noc nemají žádné zkušenosti, je tento přehled určený. Vypíchneme ty největší výhody a nevýhody této zábavičky a vy sama se pak rozhodnete, zda jde o dokonalý zážitek nebo trapas nad trapasy.

1. Žádné city, pouze vášeň

Výhodou je, že k dotyčnému opravdu nic necítíte. Potkala jste ho v baru a rozhodla jste se s ním strávit přesně stanovený čas, ani o minutu déle. Přesně to se promítne i do sexu. Ten bude vášnivý a živočišný. Každý předvedete své maximum a vůbec se nebudete omezovat.

2. Ranní šok

Asi největší nevýhodou této zábavičky je fakt, že se ráno probudíte vedle úplně jiného člověka a jediné, co si přejete, je, aby už odešel. To víte, v alkoholovém opojení vypadá každý líp než ve skutečnosti. Na druhou stranu ho prostě ráno vypoklonkujete a máte klid.

3. Morální kocovina

Většinou po takovém zážitku přichází hlavně u žen morální kocovina. Začnete si připadat jako levná coura, která dá každému. Naprosto se na to vykašlete a řekněte si, že jste večer prožila přesně tak, jak jste ho prožít chtěla. Je tu nový den a s ním i nový začátek.

4. Pocit dokonalosti

Velkou výhodou je, že se budete cítit jako všemi žádaná princezna. V baru na vás kouká každý muž a vy jste si domů přivedla přesně toho, kterého jste chtěla. No, není to úžasný pocit? Sex na jednu noc funguje jako terapie pro posílení sebevědomí.