Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jak je to se sexem a alkoholem? 1 sklenička z vás udělá neodolatelnou vílu, zato 1 láhev nechutnou zrůdu!

Zdroj: Profimedia.cz
K hezkému večeru sklenička vína nebo sektu prostě patří, co si budeme povídat. Ovšem pokud se večer zvrhne a vy sklenku vyměníte za láhev, nečeká vás nic dobrého. Ne nadarmo se totiž říká, že není nic horšího než opilá žena. Jaké další komplikace přináší sex pod vlivem alkoholu?

Asi každé z nás se to už minimálně jednou stalo. Příjemný večer se zvrhnul v menší mejdánek, který končí divokým sexem a obrovskou kocovinou. Přestože sklenička něčeho ostřejšího k romantickému večeru patří, neznamená to, že by se sklenka měla neustále dolévat Po jedné sklence budete příjemně uvolněná a sexy, po láhvi budete působit jako levná děva, takže pozor. Které nepříjemnosti sex pod vlivem přináší?

1. Morální kocovina

Kdo z nás by jí neznal. Šílený pocit, který přichází po té, co se ze své párty probouzíme. Čím více alkoholu je ve hře, tím víc vaše morálka trpí!

2. Špatná koordinace těla

Pokud si myslíte, že bude sex s opilou figurínou nějaká sláva, jste na omylu. Vaše pohyby budou opravdu podivné, a tak byste se mohla muži v téměř krátké době zhnusit

3. Orgasmus v nedohlednu

Ano, i s touhle nepříjemností se alkohol pojí. U mužů to může být někdy výhoda, že díky posílení alkoholem vydrží chvíli déle, ovšem ženy většinou nemají problém s tím, že by byly hned, a tak si na počet drinků dávejte opravdu pozor.

4. Zdravotní rizika

Pokud máme naváto, stává se z nás zvěř, která si jde jen za svými pudy Není tak divu, že se do postele dostáváte s lidmi, se kterými byste tam střízliví rozhodně nešli. Těhotenství nebo třeba pohlavní nemoci vás můžou pořádně potrápit.

Související články

Další články