Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jak je to s medvědem ve snímku Revenant: Zmrtvýchvstání, který napadne Leonarda DiCapria? Budete se strašně smát!

Tahle scéna je pořádně brutální.
+ Další fotografie
Film Revenant: Zmrtvýchvstání v hlavní roli s Leonardem DiCapriem vtrhl do kin. Všichni jsou v očekávání, jestli už ten Leo konečně za něj dostane Oscara. Díky tomuto snímku má k němu totiž zase o krok blíž. Někteří se zamýšlejí nad tím, jak se asi točila scéna s medvědem? Tak tomu opravdu neuvěříte!

Ve filmu Lea napadne medvěd, který vypadá hodně nebezpečně. Vypadá jako reálný a Leovi jde z očí strach. Jestli jste si ale mysleli, že na Lea vypustili živého medvěda, jste na omylu. Medvěda si zahrál člověk!

Scéna je tak přesvědčivá a reálná, že by nikoho ani nenapadlo, že by medvěd nebyl živý. A opravdu nebyl. Zahrál si ho totiž dablér Glenn Ennis v modrém úboru s medvědí hlavou na helmě. Glenn si musel nakoukat, jak se pohybuje medvěd, aby byla scéna co nejdokonalejší. Režisér chtěl všechno skutečné, a tak musely být pohyby co nejpřesnější.

Celé natáčení byla velká zábava. Leo musel hrát, že se medvěda opravdu děsí, a nesměl si představovat, že se pod kostýmem skrývá dablér. Kolikrát se Leo u natáčení rozesmál, není jasné, ale ve finále scéna s medvědem působí reálně a nikoho by ani nenapadlo, že není živý. Leo je hlavně velký profesionál, který snad už získá toho vysněného Oscara. Takže vše zahrál na jedničku!

Mohlo by vás zajímat

Další články