Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Jak je možné, že mu nikdo nepomohl? Muž několik týdnů umíral uvězněn v havarovaném autě, jen kousek od silnice

David Welch zmizel 2. září, policie našla jeho tělo 18. října, více
než osm set kilometrů od domova.
Zdroj: Profimedia.cz

Na začátku září se vydal David Welch (54) na tajemnou cestu, nikomu neřekl, kam a proč jede, sedl do svého vozu ve státě Kansas a jeho cesta skončila až v Utahu, více než 800 kilometrů od domova.

Ještě 2. září byl otec čtyř synů v práci a jeho žena netušila, že se s ním vidí naposledy. Pak se ale David Welch rozhodl pro tajemnou cestu a brzy po něm rodina musela vyhlásit pátrání. Mysleli, že byl unesen nebo že se mu něco vážného stalo, a bohužel nebyli daleko od pravdy.

Během noci na silnici ve východním Utahu usnul David za volantem a auto sjelo do příkopu, několikrát se převrátilo a řidiče uvěznilo. Svědkem nehody nikdo nebyl, protože dlouhá utažská silnice Interstate 70 byla v noci opuštěná a auto ani nebylo ze silnice vidět, nejbližší město bylo navíc od místa havárie asi 50 kilometrů.

Vůz našel až 18. října stopař, tedy více než po měsíci, který zahlédl něco, co se mohlo podobat převrácenému autu. Policie zjistila, že se opravdu jedná o Davida Welche a že v autě mohl umírat dokonce i několik týdnů.

Jak přesně zemřel a co se mu při nehodě stalo, zjistí až pitva, muž ale s vypětím svých sil napsal své ženě a dětem osobní dopisy na rozloučenou, nejspíš věděl, že jej nikdo nezachrání. Ty rodina odmítá zveřejnit, ale policie si je vyžádá pro své vyšetřování, David v nich údajně popisoval svá zranění.

Související články

Další články